O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Utrudnienia na linii metra M1

Występują utrudnienia na pierwszej linii metra. Pociągi kursują tylko z Młocin do stacji Wilanowska - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Od stacji Wilanowska do stacji końcowej Kabaty została uruchomiona linia zastępcza "Za metro". Fot. PAP/Radek Pietruszka
Od stacji Wilanowska do stacji końcowej Kabaty została uruchomiona linia zastępcza "Za metro". Fot. PAP/Radek Pietruszka

"Z powodu zdarzenia na stacji Imielin pociągi linii M1 jadące od Młocin kursują tylko do stacji Wilanowska" - podał ZTM.

Więcej

Iluminacja świąteczna w Warszawie Fot. PAP/Szymon Pulcyn
Iluminacja świąteczna w Warszawie Fot. PAP/Szymon Pulcyn

Ostatni weekend z iluminacją świąteczną w stolicy

Od stacji Wilanowska do stacji końcowej Kabaty została uruchomiona linia zastępcza "Za metro". (PAP)

mas/ agz/ pap/

Zobacz także

  • Zgodnie z planami władz Krakowa pierwsza linia metra zostanie oddana do użytku za 10 lat. Fot. PAP/	Tomasz Gzell (zdjęcie ilustracyjne)
    Zgodnie z planami władz Krakowa pierwsza linia metra zostanie oddana do użytku za 10 lat. Fot. PAP/ Tomasz Gzell (zdjęcie ilustracyjne)

    Rząd wesprze budowę metra w Krakowie. Padły deklaracje

  •  Planowana linia M4 połączy Białołękę z Wilanowem. Fot. X/Rafał trzaskowski
    Planowana linia M4 połączy Białołękę z Wilanowem. Fot. X/Rafał trzaskowski

    W stolicy rozpoczęły się odwierty pod budowę IV linii metra

  • Pociąg metra - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Radek Pietruszka
    Pociąg metra - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Radek Pietruszka

    Dewastacja wagonów metra. Policja zabezpieczyła monitoring

  • Pasażerowie w moskiewskim metrze, fot. PAP/EPA/YURI KOCHETKOV
    Pasażerowie w moskiewskim metrze, fot. PAP/EPA/YURI KOCHETKOV

    Już nie tylko system rozpoznawania twarzy. Moskwa wprowadza kontrole telefonów pasażerów w metrze

Serwisy ogólnodostępne PAP