O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Zaginęła 24-letnia Klaudia Czaińska. Warszawska policja prosi o pomoc

Policjanci z Woli poszukują zaginionej 24-letniej Klaudii Czaińskiej. Ostatni raz widziana była 2 stycznia 2024 roku około godziny 3 nad ranem, gdy wyszła z mieszkania i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola
Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety o kontakt z policjantami z komendy przy ul. Żytniej 36 - przekazała nadkom. Marta Sulowska z wolskiej policji.

Zaginiona Klaudia Czaińska jest średniego wzrostu (160-165 cm), szczupła, ma blond włosy do ramion, brązowe oczy. Ma charakterystyczne tatuaże: na wewnętrznej stronie przedramienia kota, na wysokości żeber serce, a na ręce trzy motyle.

W chwili zaginięcia ubrana była w różowy dres, jasnobeżową kurtkę i białe adidasy.

Policja prosi wszystkie osoby, które mogą pomóc w jej odnalezieniu o kontakt z policjantami komendy przy ulicy Żytniej 36 tel. 47 723 94 50 lub z najbliższą jednostką policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem maila: dyzurny.krp4@ksp.policja.gov.pl.(PAP)

Autorka: Marta Stańczyk

kgr/

Galeria (2)

  • Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola
    1/2

    Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola

  • Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola
    2/2

    Klaudia Czaińska. Fot. Policja Wola

Zobacz także

  • Wybrzeże na Malcie - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Wiktor Dąbkowski
    Wybrzeże na Malcie - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Wiktor Dąbkowski

    13-latka porwana przez morze. Na Malcie trwają poszukiwania Polki

  • Taśma policyjna. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Albert Zawada
    Taśma policyjna. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Albert Zawada

    Prokuratura: ostatnie czynności w Sopocie nie dotyczyły Wieczorek. Chodzi o inne zaginięcie

  • Iwona Wieczorek. Fot. Facebook
    Iwona Wieczorek. Fot. Facebook

    Sprawa Iwony Wieczorek. Prokuratura: są nowe ustalenia

  • Fot. PAP/Tomasz Gzell
    Fot. PAP/Tomasz Gzell

    System „Child Alert” w Polsce [NASZE WIDEO]

Serwisy ogólnodostępne PAP