O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Zderzenie 9 aut na S8 pod Rawą Mazowiecką. Trasa do Warszawy zablokowana

Dziewięć samochodów osobowych uczestniczyło w karambolu, do którego doszło na drodze ekspresowej S8 pod Rawą Mazowiecką w woj. łódzkim. Pięć osób zostało poszkodowanych. Trasa w stronę Warszawy jest nieprzejezdna.

W wypadku uczestniczyło dziewięć samochodów osobowych. Fot. PAP/Artur Reszko (zdjęcie ilustracyjne)
W wypadku uczestniczyło dziewięć samochodów osobowych. Fot. PAP/Artur Reszko (zdjęcie ilustracyjne)

Jak przekazał PAP rzecznik komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi bryg. Jędrzej Pawlak, do wypadku doszło w piątek, po godz. 13 w okolicach miejscowości Przewodowice w pow. rawskim.

Poszkodowanych zostało pięć osób

W wypadku uczestniczyło dziewięć samochodów osobowych. Pojazdami w sumie podróżowało 16 osób. Poszkodowanych zostało pięć osób, w tym troje dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

- Strażacy kilka osób musieli wydobyć z pojazdów – dodał rzecznik. Na miejscu wypadku pracują cztery zastępy straży pożarnej oraz ratownicy medyczni.

Więcej

Na miejscu znaleziono ciała 66-letniego mężczyzny i 73-letniej kobiety. Fot. FB/Osp Szudziałowo
Na miejscu znaleziono ciała 66-letniego mężczyzny i 73-letniej kobiety. Fot. FB/Osp Szudziałowo

Pożar domu w powiecie sokólskim. Nie żyją dwie starsze osoby

Przyczyną wypadku mogła być śliska nawierzchnia. Służby, w tym policja ostrzegają przed niebezpiecznymi warunkami na drogach. Na terenie woj. łódzkiego mogą występować marznące opady mżawki, które powodują powstawanie gołoledzi. Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności: ograniczenia prędkości, zwiększenia odstępu od innych pojazdów oraz unikania gwałtownych manewrów.

S8 w stronę Warszawy jest nieprzejezdna. Utrudnienie może potrwać kilka godzin. (PAP)

bap/ agzi/gn/

Zobacz także

  • Kogut policyjny Fot. PAP/Szymon Pulcyn
    Kogut policyjny Fot. PAP/Szymon Pulcyn

    Zmarła czwarta osoba poszkodowana w karambolu na S8

  • Trasa S8 w Warszawie, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Tomasz Gzell
    Trasa S8 w Warszawie, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Tomasz Gzell

    Kolejny wypadek na trasie S8 w ciągu jednego dnia. Zablokowana droga w dwóch miejscach

  • Miejsce wypadku. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Leszek Szymański
    Miejsce wypadku. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Leszek Szymański

    Śmiertelne potrącenie pieszego na trasie S8. Mężczyzna nagle znalazł się na jezdni

  • Trasa S8 w Warszawie, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Tomasz Gzell
    Trasa S8 w Warszawie, zdjęcie ilustracyjne, fot. PAP/Tomasz Gzell

    Warszawa. Zderzenie auta z karetką. Zakończyły się utrudnienia po śmiertelnym wypadku na S8

Serwisy ogólnodostępne PAP