O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Zmiany na stanowisku dyrektor generalnej Kancelarii Prezydenta RP. Kto objął stanowisko?

Ewelina Bielińska zastąpi Barbarę Brodowską-Mączkę na stanowisku dyrektor generalnej Kancelarii Prezydenta RP - dowiedziała się PAP w KPRP. Brodowska-Mączka odeszła z Kancelarii za porozumieniem stron.

Ewelina Bielińska Fot. PAP/Andrzej Lange
Ewelina Bielińska Fot. PAP/Andrzej Lange

Jak dowiedziała się PAP, nową dyrektor generalną KPRP będzie Ewelina Bielińska, Dyrektor Biura Szefa Kancelarii, która przez osiem lat zastępowała dyrektora generalnego Kancelarii Prezydenta RP.

O tym, że Barbara Brodowska-Mączka nie będzie już dyrektorem generalnym Kancelarii Prezydenta RP napisał jako pierwszy portal money.pl. (PAP)

autorka: Aleksandra Rebelińska

kno/

Serwisy ogólnodostępne PAP