Robert Szustkowski oczyszcza swoje dobre imię po publikacjach „Polityki”

2019-06-18, 12:51 aktualizacja : 2019-06-18, 12:52
administration architecture bedrock
administration architecture bedrock
Po serii publikacji tygodnika „Polityka”, w których pojawiły się pomówienia o rzekomych związkach sportowca i biznesmena z międzynarodowymi służbami lub grupami przestępczymi, Robert Szustkowski będzie starać się oczyścić swoje imię na drodze sądowej.

Robert Szustkowski, polski inwestor na stałe mieszkający w Szwajcarii, poinformował, że złożył pozew, ponieważ „informacje oraz niezależne źródła przytaczane w publikacjach prasowych na łamach tygodnika +Polityka+ w 2018 roku o rzekomych związkach z panem Markiem Falentą są nieprawdziwe”.

„Należy zaznaczyć, iż dotychczas Sąd dwukrotnie uznawał, że podobne informacje podawane w 2018 roku przez dziennik +Fakt+ oraz działacza stowarzyszenia Miasto jest Nasze były nieprawdziwe i działały na szkodę wizerunku mojego klienta” – dodaje mecenas Barbara Kardynia, reprezentująca Roberta Szustkowskiego.

Robert Szustkowski jest inwestorem, a także sportowcem, kierowcą rajdowym i żeglarzem. To założyciel i członek drużyny sportowej R-Six Team, specjalizującej się w terenowych rajdach samochodowych (takich jak Rajd Dakar, Rajd Jedwabnego Szlaku czy Abu Dhabi Desert Challenge) oraz regatach żeglarskich, w których odnosiła liczne sukcesy na arenie międzynarodowej.

Źródło informacji: Robert Szustkowski

 

Źródło informacji: Robert Szustkowski