Zigmabit wprowadza na rynek rewolucyjny czip wydobywczy

2019-11-08, 14:05 aktualizacja : 2019-11-08, 14:07
Zigmabit Inc.
Zigmabit Inc.

Tokio, 8 listopada 2019 r. /PRNewswire/ - Firma Zigmabit szybko rozwija się w branży wydobycia kryptowalut. Niedawno firma wprowadziła na rynek trzy wieloalgorytmowe platformy wydobycia, które zapewniają maksymalny zwrot z inwestycji w zaledwie miesiąc. Ponadto firma Zigmabit właśnie otworzyła centrum obsługi klienta w Monachium w Niemczech w celu zapewnienia wyższego poziomu obsługi.

Pierwsza na świecie platforma wydobycia z bezpośrednim chłodzeniem wodą (Direct Liquid Cooling, DLC) Zigbit Miners została opracowana z myślą tak o początkujących, jak i doświadczonych wydobywcach kryptowalut. Wszystkie trzy produkty są łatwe w użyciu, ponieważ są wstępnie skonfigurowane, a użytkownicy muszą wyłącznie podłączyć je i mogą rozpocząć wydobycie.

Chociaż popularność kryptowalut znacznie wzrosła ostatnimi czasy, stały zysk jest ciągłym problemem dla wielu entuzjastów wydobycia. Firma Zigmabit jest owocem pracy zespołu inwestorów, którzy postanowili uprościć i zwiększyć dochodowość wydobycia kryptowalut dla wszystkich.

Firma Zigmabit (www.zigmabit.com) zatrudnia zespół ekspertów aktywnie zaangażowanych w branżę kryptowalut od jej początków. Trzy nowe platformy wydobycia firmy ZigBit 2.0, ZigBit 3.0 i ZigBit 5.0 zostały opracowane w celu zapewnienia dostępu do produktów będących źródłem wyższej rentowności dla użytkowników.

Firmie udało się zrealizować ten cel przez maksymalizację hash rate do przełomowego w branży poziomu. Platformy wydobycia działają z wieloma algorytmami i pozwalają na wydobywanie walut Bitcoin, Litecoin, Ethereum i Dash. Poniżej wymienione są poziomy hash rate trzech platform.

• Bitcoin: ZigBit 2.0. 260 TH/s, ZigBit 3.0. 330 TH/s, ZigBit 5.0. 2000 TH/s

• Litecoin: ZigBit 2.0. 44 GH/s, ZigBit 3.0. 55 GH/s, ZigBit 5.0. 300 GH/s

• Ethereum: ZigBit 2.0. 11 GH/s, ZigBit 3.0. 14 GH/s, ZigBit 5.0. 75 GH/s

• Dash: ZigBit 2.0. 6 TH/s, ZigBit 3.0. 9 TH/s, ZigBit 5.0. 50TH/s

W celu wyróżnienia się na bardzo konkurencyjnym rynku platformy Zigmabit wyposażone są także w funkcje inteligentne, w tym zamknięty system chłodzenia, bezgłośne wiatraki, ciche wysokociśnieniowe pompy, bardzo wydajne grzałki i nie tylko.

O Zigmabit Inc.

Firma Zigmabit to producent wysokiej jakości platform wydobycia kryptowalut, które zapewniają niesamowicie wysoki poziom hash rate bez nadmiernej konsumpcji energii. Zespół firmy obejmuje kilku bardzo doświadczonych ekspertów z uznanych firm, w tym Samsung, Microsoft, IBM i nie tylko. Firma ma swoją siedzibę w Tokio, stolicy Japonii i zakład produkcyjny w Wielkiej Brytanii.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1025433/Zigmabit_Inc_Logo.jpg

Źródło: Zigmabit Inc.

Źródło informacji: PR Newswire