Uczelnie Vistula dla Australii. 100 zł z czesnego każdego nowego studenta trafi do WWF na ratowanie zagrożonych zwierząt

2020-01-14, 10:12
Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula włączają się w pomoc płonącej Australii. Wśród studentów i pracowników trwa zbiórka pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy, którzy zapiszą się teraz na studia w Vistuli, również będą mieli swój udział w ratowaniu koali oraz innych australijskich zwierząt. Uczelnie przekażą organizacji 100 zł z pierwszego czesnego każdego nowego studenta z rekrutacji wiosennej.

W wyniku apokaliptycznych pożarów buszu w Australii zginęło już 1,25 mld zwierząt. Spalonych zostało ponad 10 milionów hektarów ziemi i to wcale nie koniec, pożary mogą trwać nawet do marca, niosąc ból i cierpienie. Zwierzęta, które udało się uratować z płomieni i te, które w pożarach straciły swoje schronienia, potrzebują natychmiastowej pomocy.

Wobec takiej tragedii nie można być obojętnym. Uczelnie Vistula prowadzą wśród studentów i pracowników zbiórkę pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy, którzy zapiszą się na studia w Vistuli w rekrutacji wiosennej, również pomogą odbudować lasy oraz zniszczone siedliska koali, kangurów i innych zwierząt. Na pomoc zostanie przeznaczona część opłat z wiosennego naboru polskich studentów, który trwa od stycznia do marca. Wśród 13 oferowanych kierunków studiów są m.in. turystyka, stosunki międzynarodowe, zarządzanie czy informatyka.

Nowi studenci zasilą wielokulturową społeczność Uczelni Vistula, która liczy prawie 7 tysięcy osób pochodzących ze 100 krajów. To państwa, które tak jak Australia, borykają się ze zmianami klimatu.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to jedne z najstarszych i najwyżej ocenianych w rankingach, prywatnych uczelni w Polsce. Wyróżniają je kierunki praktyczne, przygotowujące do sukcesu na rynku pracy. Wykładowcy są wybitnymi autorytetami i praktykami. Uczelnie ściśle współpracują z biznesem i organizacjami międzynarodowymi.

KONTAKT:

Anna Jaglińska-Prawdzik

PR Manager Uczelni Vistula

tel. 506 195 376

e-mail: a.jaglinska@vistula.edu.pl

Źródło informacji: Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Źródło informacji: Akademia Finansów i Biznesu Vistula

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne