Mieszkanie to coś więcej – promocje HREIT

2023-03-30, 13:00
Polski deweloper HREIT jest firmą społecznie odpowiedzialną. W ramach tej doktryny nie tylko włącza się w liczne akcje charytatywne i edukacyjne, ale także w programy rządowe, mające na celu ułatwienie zakupu własnego mieszkania osobom ze zbyt niską zdolnością kredytową.

W ofercie dewelopera znajdują się lokale w ramach programu Mieszkanie Bez Wkładu Własnego, a obecnie również w ramach nowego programu – Moje Pierwsze Mieszkanie. Przyszli właściciele mogą wybierać spośród ponad 20 inwestycji, realizowanych aktualnie w kilkunastu miejscowościach w całej Polsce. 

HREIT nawiązuje współpracę ze znanymi i cenionymi polskimi przedsiębiorstwami – dostawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych, RTV i AGD oraz aranżacji wnętrz. Należą do nich m.in. Max-Fliz, Bel-Pol czy GT Group Tomaszek (właściciel sieci sklepów Max Elektro). Dodatkowo deweloper proponuje własne programy, takie jak Gwarancja Ceny (zabezpieczenie przed wzrostem ceny mieszkania po podpisaniu umowy) czy 3000 zł za Polecenie (podziękowanie dla klientów, dzięki którym ofertą HREIT zainteresują się kolejne osoby). 

Dodatkowe promocje są dostępne okresowo, np. podczas Dni Otwartych. W zaledwie 5 lat działalności HREIT zakończył budowę ponad 930 lokali, a obecnie trwają prace nad ponad sześcioma tysiącami kolejnych. Współpraca z tym deweloperem to najlepsza gwarancja na rozpoczęcie nowego, szczęśliwego życia we własnym, pięknie urządzonym mieszkaniu.

Źródło informacji: Hreit

Źródło informacji: HREIT

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.