Zynga wprowadza grę mobilną "Puzzle Combat" opartą o nowoczesną wersję mechaniki dopasowania trzech elementów

2021-04-08, 16:57 aktualizacja : 2021-04-08, 17:09
Business Wire/Zynga
Business Wire/Zynga
Jako kolejna gra twórców hitu "Empires & Puzzles", "Puzzle Combat" łączy systemy RPG z możliwością tworzenia wyjątkowych kombinacji elementów.

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA), światowy lider w dziedzinie interaktywnej rozrywki, ogłosił dzisiaj światową premierę „Puzzle Combat”, nowej gry typu match-3 action role-playing (RPG) na urządzenia mobilne, w której gracze rekrutują herosów, budują bazy i rywalizują w bitwach player-vs-player (PVP) osadzonych w świecie zombie. „Puzzle Combat” powstał w studiu zależnym Zynga Inc. Small Giant Games w Helsinkach, które wcześniej dało światu hit „Empires & Puzzles”.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210408005009/en/

Gracze „Puzzle Combat” biorą udział w bitwach z wrogimi siłami groźnej Armii Strachu zdobywając power-upy dzięki wyjątkowym kombinacjom elementów. Rekrutują szpiegów, medyków, saperów i inne jednostki, z których każda wyposażona jest w specjalne ataki. Gracze mogą również projektować niezdobyte twierdze budując i usprawniając takie budynki, jak kuźnie, warsztaty, ośrodki szkoleniowe i kwatery.

„>>Puzzle Combat<< daje graczom poczucie dowodzenia doborowym zespołem herosów w ramach znanego modelu gry w dopasowanie trzech elementów – powiedział Jose Saarniniemi, dyrektor zarządzający Small Giant Games. - Łącząc kluczowe elementy obecne w >>Empires & Puzzles<< z nowoczesnym projektem gry opartym o bitwy, >>Puzzle Combat<< zanurza graczy w dynamicznym i pełnym akcji wirtualnym świecie wypełnionym zombie. Spodziewamy się, że po dzisiejszej premierze >>Puzzle Combat<< znajdzie liczne grono fanów, którzy z zaangażowaniem będą śledzić dodatkowe motywy tematyczne i aktualizowane funkcje nastawione na satysfakcję graczy na całym świecie”.

„Puzzle Combat” stawia graczy naprzeciw siebie w bitwach typu PvP z innymi osobami z całego świata. Aby zdominować pole bitwy gracze mogą przyzywać setki unikatowych i potężnych herosów, z których każdy dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami i gromadzić różne bronie, usprawniając je i wykorzystując w walce. W miarę postępów w grze, gracze mogą zawierać sojusze, dzieląc się najlepszymi taktykami i rywalizując w ramach grupowych wydarzeń, by promować swoich herosów, wspólnie przechodzić dalej i ostatecznie uformować najpotężniejszą armię.

Kluczowe cechy gry:

  • Ponad 200 unikalnych herosów do zbierania i rozwijania.
  • Szybka akcja typu dopasuj trzy elementy ze specjalnymi atakami odblokowywanymi przez dopasowanie podobnych kafelków w unikalnych kombinacjach.
  • Budowanie baz, w których rekruci szkoleni są na herosów, produkowana jest żywność, wydobywane są metale i tworzone są kluczowe przedmioty bitewne.
  • Sezonowe kampanie PvP z cennymi nagrodami.
  • Tryby współpracy w ramach sojuszu przeciwko potężnym maszynom bojowym, w bitwach drużynowych z rywalami i podczas wydarzeń drużynowych.
  • Funkcje społecznościowe, takie jak czat globalny i w obrębie sojuszu, pozwalają graczom wymieniać się taktykami i tworzyć zespoły, by osiągnąć wyższy poziom rozgrywki.
  • Wydarzenia czasowe pozwolą na zdobywanie wyjątkowych nagród i rywalizowanie z innymi graczami.

Gra „Puzzle Combat” dostępna jest już teraz na platformach iOS i Android i może być pobrana za darmo.

Więcej informacji:

Facebook

Twitter

Instagram

Zynga opublikuje wyniki za pierwszy kwartał 2021 r. po zamknięciu rynku w środę 5 maja 2021 r.

Informacja wydawcy:

Aby obejrzeć dodatkowe materiały dotyczące gry „Puzzle Combat”, kliknij tutaj.

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak „CSR Racing™”, „Empires & Puzzles™”, „Merge Dragons!™”, „Merge Magic!™”, „Toon Blast™”, „Toy Blast™”, „Words With Friends™” i „Zynga Poker™”. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga w serwisach Twitter, Instagram, Facebook lub blogu Zyngi.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejsza informacja prasowa zawiera wypowiedzi prognozujące odnoszące się m.in. do naszych oczekiwań związanych z premierą gry „Puzzle Combat”, w tym z jej wprowadzeniem i odbiorem na rynku, przyjęciem przez graczy, funkcjami i atutami gry oraz ogólnymi szansami rozwojowymi. W wypowiedziach prognozujących często pojawiają się słowa „będzie”, „planowany”, „zamierza”, „spodziewany”, „uważa”, „cel”, „oczekuje” oraz stwierdzenia w czasie przyszłym. Pomyślne osiągnięcie celów objętych takimi wypowiedziami prognozującymi wiąże się z przyjęciem określonych założeń i jest obarczone istotnymi czynnikami ryzyka i niepewności. Nie należy przywiązywać nadmiernej wagi do wypowiedzi prognozujących, ponieważ opierają się one na informacjach dostępnych dla nas w dniu ich formułowania. Nie mamy obowiązku aktualizacji takich wypowiedzi. Więcej informacji i szczegółów na temat ryzyka, niepewności i założeń można znaleźć w naszych publicznych wnioskach składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd („SEC”), których kopie można uzyskać na stronie internetowej poświęconej relacjom z inwestorami: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC pod adresem: www.sec.gov.

Wersja źródłowa informacji na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210408005009/en/

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Kontakty z mediami Zynga:

Jenny Taylor

e-mail: jetaylor@zynga.com

tel. (310) 849-0648

-

Linda Chung

e-mail: lchung@zynga.com

tel. (917) 226-8550

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.