PPRO oferuje integrację z platformą płatności PayPal Commerce Platform dla dostawców usług płatniczych na całym świecie

2021-09-27, 17:09 aktualizacja : 2021-09-27, 17:11

LONDYN--(BUSINESS WIRE)-- PPRO ogłosiło integrację z platformą płatności PayPal Commerce Platform.

Dzięki temu PPRO umacnia się w roli lidera rynku jako jeden z najpopularniejszych dostawców lokalnej infrastruktury płatniczej dla dostawców usług płatniczych, banków i bramek płatniczych.

Integracja PPRO pozwoli klientom firmy na znaczące skrócenie czasu wprowadzania rozwiązań z PayPal Commerce Platform i uzyskanie dostępu do Portfela PayPal. Klienci PPRO zyskają szansę dania swoim sprzedawcom dostępu do bazy użytkowników PayPala, która obejmuje przeszło 403 mln aktywnych kont na 200 rynkach.

Claire Gates, dyrektor ds. handlowych PPRO, powiedziała: „Dzisiejsza wiadomość stanowi krok naprzód w długiej historii relacji pomiędzy PPRO i PayPalem. Korzyści dla partnerów związane z dołączeniem do platformy PPRO są jasne: oszczędzamy ich czas i pieniądze i dajemy im wysoką jakość integracji różnych metod płatności, która przekłada się na wysoką skuteczność sprzedaży. Dzięki dodaniu platformy płatności PayPal Commerce Platform oraz możliwości zaoferowania Portfela PayPal oferta jest niezwykle atrakcyjna dla każdego, kto prowadzi działalność w dziedzinie globalnego handlu elektronicznego.

Nawiązując współpracę z PPRO, dostawcy usług płatniczych, banki, platformy i przedsiębiorstwa posiadające platformy płatności nie tylko korzystają na dostępie z PayPal Commerce Platform, ale również z szerokiego wyboru lokalnych metod płatności na całym świecie. Globalne doświadczenie w dziedzinie płatności posiadane przez PPRO, platforma zorientowana na wyniki i innowacje, korzyści z sieci lokalnych metod płatności i dostawców usług płatniczych - to wszystko jest teraz dostępne po jednym kontakcie i integracji. Prostota rozwiązań sprawia, że lokalne płatności przestają być skomplikowane, nowe rozwiązania szybciej trafiają na rynek, a sprzedaż rośnie.

7 października 2021 r. o godz. 11:30 czasu polskiego PPRO i PayPal zorganizują konferencję na żywo, podczas której omówią swoją współpracę oraz sposoby, w jakie firmy z całego świata mogą uzyskać wysoką skuteczność sprzedaży, oferując metodę płatności, którą ich klienci znają i do której mają zaufanie.

PPRO stał się jednym z najbardziej zaufanych dostawców infrastruktury płatności lokalnych w zakresie płatności transgranicznych, wspomagając międzynarodowy rozwój dostawców usług płatniczych, banków, bramek płatniczych i przedsiębiorstw posiadających własne platformy płatności.

Informacja o integracji z platformą płatności PayPal Commerce Platform pojawia się po tym, jak również w tym roku PPRO ogłosiło pozyskanie 180 mln dolarów, podnosząc całkowitą wartość firmy do kwoty 1 mld dolarów.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210927005059/en/.

Źródło: PPRO

KONTAKT:

Natacha Rousseau

tel. (323) 352-6417

e-mail: natacha@mediafrenzyglobal.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.