Трамп пригрозив Ірану відновленням військових дій
Президент США Дональд Трамп заявив у суботу, що Іран знову порушив режим припинення вогню. Він попередив, що якщо Тегеран не змінить своєї політики, Сполучені Штати відновлять військові дії, а Іран, за його словами, "перестане існувати".
"Американські літаки щойно завдали удару по іранських складах ракет і дронів, а також прибережних радіолокаційних станціях за порушення угоди про перемир’я – ВКОТРЕ!" – написав Трамп у мережі Truth Social.
"Цілком можливо, що вони ніколи не навчаться! Може настати момент, коли ми вже не зможемо бути розсудливими і будемо змушені військовим шляхом довести до кінця те, що ми дуже успішно розпочали. Якщо це станеться, Ісламська Республіка Іран перестане існувати!" – пригрозив американський лідер.
Раніше в суботу американські збройні сили повідомили про удари по цілях в Ірані у відповідь на "триваючу іранську агресію проти торгового судноплавства". Центральне командування США наголосило, що суботні удари є відповіддю на іранський напад на танкер під прапором Панами в районі Ормузької протоки.
З Вашингтона Natalia Dziurdzińska (PAP)
Опр. Roman Havryshchak
hav/