O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Tag: expose szefa MSZ

  • Szef MSZ Radosław Sikorski. Fot.PAP/Leszek Szymański
    aktualizacja:

    Sikorski o relacjach z USA: prezydent nieuważnie słuchał

    Niezależnie od decyzji, co do ogólnej obecności wojsk USA w Europie, liczymy, że amerykańskie wojsko będzie tam, gdzie jest zagrożenie – czyli na wschodniej flance NATO, w tym w Polsce - powiedział minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski w wywiadzie dla piątkowej "Gazety Wyborczej".

  • Donald Tusk i Radosław Sikorski. Fot. PAP/Marek Gorczyński/Leszek Szymański
    aktualizacja:

    "Wściekła reakcja rzeczniczki Kremla oraz PiS". Tusk o expose Sikorskiego

  • Andrzej Duda. Fot. PAP/Leszek Szymański
    aktualizacja:

    Exposé Sikorskiego. Prezydent: sprowadził je do polityki partyjnej

  • Radosław Sikorski w Sejmie Fot. PAP/Leszek Szymański
    Specjalnie dla PAP
    aktualizacja:

    Ekspert o expose szefa MSZ. Wskazuje na kluczowe punkty

  • Debata po expose ministra Radosława Sikorskiego Fot. PAP/Leszek Szymański
    aktualizacja:

    "Rząd kieruje się iluzjami", "historyczny dzień", "strachy na wróble", "rząd stanął wobec wyzwań". Po expose szefa MSZ

  • Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski podczas debaty po swoim wystąpieniu w Sejmie w Warszawie, 25 bm. Minister Radosław Sikorski przedstawił informację o zadaniach polskiej polityki zagranicznej w 2024 roku. Fot. PAP/Leszek Szymański
    Specjalnie dla PAP
    aktualizacja:

    Ekspertka: Sikorski konkretnie i klarownie przedstawił założenia polskiej polityki zagranicznej

  • Prezydent Andrzej Duda Fot. PAP/Radek Pietruszka
    aktualizacja:

    Prezydent: w expose szefa MSZ znalazło się wiele kłamstw, manipulacji i żenujących stwierdzeń

Serwisy ogólnodostępne PAP