Alina Kabajewa pokazała się publicznie. Media piszą o jej zmienionym wyglądzie

2022-04-22 19:26 aktualizacja: 2022-04-26, 18:10
Fot. PAP/EPA/SERGEI CHIRIKOV
Fot. PAP/EPA/SERGEI CHIRIKOV
Alina Kabajewa, wielokrotna mistrzyni świata w gimnastyce artystycznej i domniemana partnerka Władimira Putina, po raz pierwszy od wybuchu wojny na Ukrainie pokazała się publicznie. 38-latka pojawiła się na próbie gimnastyki artystycznej w Moskwie. Rosyjski "Cosmopolitan" zauważył, że twarz byłej gimnastyczki wygląda nieco inaczej.

Jak pisze rosyjski "Cosmopolitan",  Alina Kabajewa to jedna z najbardziej tajemniczych i skrytych kobiet w kraju. Niezwykle rzadko pokazuje się publicznie, nie jest aktywna w mediach społecznościowych, nie jest możliwe, aby zobaczyć ją przypadkowo na ulicy czy w centrum handlowym. Dlatego każde jej aktualne zdjęcie jest szeroko komentowane przez dziennikarzy i internautów.

"Była zauważalnie ładniejsza"

Kabajewa pokazała się publicznie podczas festiwalu gimnastyki artystycznej — "Alina", którego sama jest organizatorką. Na próbie gimnastyki, która odbyła się w Moskwie, mistrzyni olimpijska pozowała z młodymi sportowcami. Ubrana była w dżinsy, białą koszulę i ciemnoniebieski, krótki kardigan. Do tego założyła eleganckie kolczyki.

„Cosmopolitan” zwrócił uwagę na zmieniony wygląd 38-letniej byłej gimnastyczki. W jego ocenie wygląda „zauważalnie ładniej”. Gazeta przypomniała, że już w grudniu 2021 r. były widoczne pewne zmiany na jej twarzy.

Zdjęcia domniemanej partnerki Putina pojawiły się na instagramowym koncie Ekateriny Sirotiny.

W marcu tego roku, po wybuchu wojny na Ukrainie spekulowano, że Kabajewa ukrywa się wraz z czworgiem ich dzieci w Szwajcarii. Jak twierdzi informator portalu PageSix, podobno Kabajewa ma z Putinem dwie córki-bliźniaczki oraz dwóch synów. Wszystkie dzieci miały urodzić się w Szwajcarii i posiadają paszporty tego kraju.

Sama Kabajewa "może podróżować pod różnymi nazwiskami i z różnymi paszportami. Lata prywatnymi odrzutowcami i nie ryzykowałaby podróżowania pod własnym nazwiskiem” - podano.

Podejrzewano również, że Kabajewa ukrywa się wraz z Putinem w syberyjskim bunkrze. (PAP)

 

mmi/