PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Rosja: Putin ogłosił, że będzie startował w wyborach prezydenckich
Prezydent Rosji Władimir Putin poinformował w środę, że będzie startował w przyszłorocznych wyborach prezydenckich w Rosji. Rosyjski przywódca powiedział o tym na spotkaniu z robotnikami zakładów samochodowych w Niżnym Nowogrodzie.
06.12.2017 16:56
aktualizacja: 26.09.2018 19:13
Fot. PAP/EPA/ALEXEI NIKOLSKY
/
Russian President Vladimir Putin speaks at the forum of Russian volunteers at the Megasport Sport Palace in Moscow, Russia, 06 December 2017. Vladimir Putin announced his plans to take his decision on participation in the coming presidential elections in nearest future. Fot. PAP/EPA/ALEXEI NIKOLSKY
Putin zadeklarował kandydowanie, gdy jeden z robotników powiedział, iż wszyscy zgromadzeni na sali popierają go, i poprosił, by szef państwa poinformował o swojej decyzji w sprawie przyszłorocznych wyborów.
"Wysunę swoją kandydaturę na stanowisko prezydenta Federacji Rosyjskiej" - odparł Putin. "Jestem przekonany, że wszystko nam się wspólnie uda" - dodał.
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Kirił Dmitrijew. Fot. PAP/EPA/SERGEI SAVOSTYANOV/SPUTNIK/KREMLIN / POOL
Specjalny wysłannik Kremla Kiriłł Dmitrijew przybył do Miami na rozmowy z delegacją USA
Prezydent Rosji władimir Putin. Fot. PAP/EPA/ ALEXANDER KAZAKOV / SPUTNIK / KREMLIN POOL
Pomoc dla Ukrainy. Pożyczka zamiast zamrożonych rosyjskich aktywów. Moskwa zadowolona ze szczytu Unii
Wołodymyr Zełenski. Fot. PAP/Viktor Kovalchuk
Zełenski ostrzegł, że Rosja przygotowuje się na kolejny rok wojny
Działania służb przy zniszczonym fragmencie torowiska na trasie Dęblin-Warszawa przy stacji kolejowej w okolicy miejscowości Mika, fot. PAP/Przemysław Piątkowski
Policja: Interpol poinformował o publikacji czerwonych not dot. podejrzanych o dywersję na rzecz Rosji