Proces Deep - Heard. Kate Moss zeznaje na korzyść aktora [WIDEO I ZDJĘCIA]

2022-05-25 18:15 aktualizacja: 2022-05-25, 18:43
Mocno zawiedli się ci, którzy liczyli na to, że Kate Moss, która została powołana na świadka w procesie Depp kontra Heard, ujawni szczegóły swojego burzliwego związku z aktorem. Modelka zeznawała zaledwie trzy minuty i była pytana o jedno wydarzenie z okresu, gdy spotykała się z aktorem. Moss stanowczo zaprzeczyła plotkom, że podczas ich wspólnego pobytu na Jamaice Depp zepchnął ją ze schodów.

Kate Moss zeznawała w środę przed sądem na wniosek adwokatów Johnny'ego Deppa. Prawnikom gwiazdora zależało bowiem na tym, by słynna modelka odniosła się do słów Amber Heard, która podczas jednej z wcześniejszych rozpraw opowiedziała o informacjach, które usłyszała na temat Moss i Deppa. Według tych plotek aktor miał zepchnąć modelkę ze schodów w czasie ich wspólnego pobytu na Jamajce. Amber Heard powiedziała przed sądem, że przypomniała sobie o tych pogłoskach, gdy zobaczyła, jak Depp usiłuje zrzucić ze schodów jej siostrę.

Kate Moss: Johnny Depp nigdy nie zepchnął mnie ze schodów

Do przywoływanego przez Heard incydentu miało dojść w resorcie GoldenEye na Jamajce, gdzie Moss i Depp jeździli, gdy byli parą. Zanim jednak adwokat Deppa o to zapytał, najpierw chciał ustalić, czy modelka spotykała się z jego klientem w latach 1994-98. Moss potwierdziła, że ona i Depp byli wtedy parą. Potem Benjamin Chew szybko przeszedł do meritum i zapytał Moss o to, czy w trakcie trwania ich związku mieli okazję wypoczywać w resorcie GoldenEye na Jamajce. Gdy ta potwierdziła, poprosił ją o odpowiedź, czy podczas tych wakacji aktor zepchnął ją ze schodów. "Johnny Depp nigdy nie zepchnął mnie ze schodów" – oświadczyła wtedy Kate Moss.

"Johnny przybiegł z pomocą”

Potem modelka krótko opisała, co się zdarzyło tego dnia. „Wychodziłam z pokoju. Johnny opuścił pokój przede mną. Tego dnia była burza, gdy opuściłam pokój poślizgnęłam się na schodach i uszkodziłam sobie plecy. Zaczęłam krzyczeć, nie wiedziałam co się ze mną stało, czułam duży ból. Johnny przybiegł z pomocą, zaniósł mnie do pokoju i udzielił pomocy” - wspomniała Moss. Dodała też, że w trakcie związku z Deppem nigdy nie została przez niego zepchnięta ze schodów, zrzucona z nich ani kopnięta. (PAP Life)

mj/