Prawdziwa historia Christiny Aguilery. Kamera towarzyszyła piosenkarce przez 18 miesięcy

2022-11-14 15:22 aktualizacja: 2022-11-14, 15:22
Christina Aguilera, fot. PAP/EPA/ETIENNE LAURENT
Christina Aguilera, fot. PAP/EPA/ETIENNE LAURENT
Christina Aguilera, która w tym roku świętowała 20-lecie wydania swojego przełomowego albumu „Stripped”. jest bohaterką dokumentu. Jak donosi „Rolling Stone”, prace jeszcze trwają. Za produkcję odpowiadają Time Studios i Roc Nation, reżyserką filmu jest Tinga Poo.

Dokument ma być intymnym spojrzeniem na życie i karierę Aguilery. Od dzieciństwa piosenkarki, początków kariery nastoletniej gwiazdy Disneya, potem gwiazdy pop, dziś matki i dojrzałej artystki. Całość wzbogacą nigdy wcześniej niepublikowane materiały i ekskluzywne zakulisowe ujęcia ukazujące piosenkarkę w nieco innym świetle. Kamera towarzyszyła piosenkarce przez ostatnich 18 miesięcy, zapisując jej występy, ich kulisy, ale również fragmenty życia prywatnego.

„To jedna z najbardziej wpływowych artystek naszych czasów. Jej muzyka zainspirowała miliony ludzi na całym świecie” – podkreśliła w oświadczeniu opublikowanym przez „Rolling Stone” reżyserka, zapewniając, że stworzony przez nią obraz będzie równie inspirujący, jak muzyka jej bohaterki.

Jak podkreślił w oświadczeniu Loren Hammonds, szef działu filmów dokumentalnych w Time Studios, dla Aguilery dokument jest okazją do podzielenia się ze światem swoją prawdziwą historią.

„Jesteśmy zaszczyceni, że Christina zdecydowała się na współpracę. Jej głos jest jednym z najwspanialszych głosów w naszych czasach, to idealny moment na opowiedzenie jej historii” - dodał.

Jak na razie data premiery, ani tytuł nie są znane. Premiera prawdopodobnie przewidziana jest na przyszły rok. (PAP Life)

js/