O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Motocyklista zderzył się z osobówką. Zmarł w szpitalu

Kierowca motocykla zginął w wypadku, do którego doszło w piątek rano na ul. Zemborzyckiej w Lublinie; okoliczności zdarzenia bada policja i prokuratura - podał nadkom. Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Wypadek, motocyklista. Fot. PAP/Leszek Szymański
Wypadek, motocyklista. Fot. PAP/Leszek Szymański

Oficer prasowy lubelskiej policji poinformował, że zgłoszenie o wypadku drogowym przy ul. Zemborzyckiej dyżurny komendy miejskiej otrzymał w piątek około godz. 7:40.

Ustalono wstępnie, że motocyklista jechał w stronę Zalewu Zemborzyckiego i zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku fiatem, który najprawdopodobniej chciał skręcić w lewo.

"24-letni motocyklista z poważnymi obrażeniami ciała został od razu zabrany do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować" – przekazał Gołębiowski dodając, że kierowca samochodu był trzeźwy.

Jak podał, na miejscu wypadku pracowali policjanci, prokurator oraz biegły. "Funkcjonariusze ustalają dokładny przebieg wydarzeń" - poinformował.(PAP)

Autor: Piotr Nowak

ep/

Zobacz także

  • PAP/Wojtek Jargiło
    PAP/Wojtek Jargiło

    II Lubelska Noc Świętojańska [WIDEO]

  • Kolumna z podejrzanym o zabójstwo podjeżdża pod budynek prokuratury w Lublinie Fot. PAP/Wojtek Jargiło
    Kolumna z podejrzanym o zabójstwo podjeżdża pod budynek prokuratury w Lublinie Fot. PAP/Wojtek Jargiło

    Podejrzewany o zabójstwo Rosjanina usłyszał zarzuty

  • Jubileuszowa 20. edycja Festiwalu Noc Kultury w Lublinie. Fot. PAP/Wojtek Jargiło
    Jubileuszowa 20. edycja Festiwalu Noc Kultury w Lublinie. Fot. PAP/Wojtek Jargiło

    Tłumy mieszkańców i turystów na Nocy Kultury w Lublinie [WIDEO+ZDJĘCIA]

  • Lubelski Szlak Filmowy oficjalnie otwarty. Fot. Facebook/Turystyczny Lublin
    Lubelski Szlak Filmowy oficjalnie otwarty. Fot. Facebook/Turystyczny Lublin

    Lubelski Szlak Filmowy oficjalnie otwarty

Serwisy ogólnodostępne PAP