O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Turniej ATP w Monte Carlo - Kubot odpadł w ćwierćfinale debla

Rozstawieni z numerem drugim Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w ćwierćfinale debla tenisowego turnieju ATP rangi Masters 1000 w Monte Carlo (pula nagród 5,2 mln euro). Przegrali z Chorwatami Nikolą Mekticem i Franko Skugorem 3:6, 5:7.

Łukasz Kubot, Marcelo Melo. Fot. PAP/EPA/NEIL HALL
Łukasz Kubot, Marcelo Melo. Fot. PAP/EPA/NEIL HALL

Rywale Polaka i Brazylijczyka są rozstawieni w turnieju z numerem siódmym.

Mecz trwał godzinę i 21 minut. W drugim secie Kubot i Melo przegrywali 2:4, ale doprowadzili do stanu 4:4. Końcówka należała jednak do rywali.

W grze pojedynczej w Monte Carlo rywalizował Hubert Hurkacz, który w pierwszej rundzie przegrał z rozstawionym z numerem dziewiątym Chorwatem Borną Coricem 4:6, 7:5, 5:7.

Wynik meczu 1/4 finału debla:

Nikola Mektic, Franko Skugor (Chorwacja, 7) - Łukasz Kubot, Marcelo Melo (Polska, Brazylia, 2) 6:3, 7:5. (PAP)

bia/ krys/

Tematy

Zobacz także

  • Carlos Alcaraz. Fot. PAP/EPA/ALESSANDRO DI MARCO
    Carlos Alcaraz. Fot. PAP/EPA/ALESSANDRO DI MARCO

    Ranking ATP. Tak wygląda klasyfikacja na finiszu sezonu

  • Iga świątek Fot. PAP/Lech Muszyński
    Iga świątek Fot. PAP/Lech Muszyński

    Billie Jean King Cup. Świątek: cieszę, że miałam okazję spędzić trochę czasu z polskimi kibicami

  • Iga Świątek podczas meczu z Gabrielą Lee. Fot. PAP/Lech Muszyński
    Iga Świątek podczas meczu z Gabrielą Lee. Fot. PAP/Lech Muszyński

    Billie Jean King Cup - wygrane Klimovicovej i Świątek, Polska prowadzi z Rumunią 2:0

  • Iga Świątek. Fot. PAP/Lech Muszyński
    Iga Świątek. Fot. PAP/Lech Muszyński

    Billie Jean King Cup - Polki pokonały Nowozelandki 3:0

Serwisy ogólnodostępne PAP