Orange Warsaw Festival ogłasza pierwszych artystów

2019-12-07 14:00 aktualizacja: 2019-12-07, 14:00
Camila Cabello. Fot. PAP/EPA/JuanJo MartĂ­n
Camila Cabello. Fot. PAP/EPA/JuanJo MartĂ­n
Znamy już datę przyszłorocznej edycji Orange Warsaw Festival i pierwszych artystów, którzy wystąpią na tej imprezie. 5 i 6 czerwca na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu zagrają m.in.: Camila Cabello, Tyler, The Creator i 5 Seconds of Summer.

Jedno z największych objawień muzycznych ostatnich lat, czyli Camila Cabello, otwiera line-up Orange Warsaw Festival 2020, który odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2020.

Cabello zadebiutowała na scenie w 2012 roku. W 2018 roku, za sprawą solowego albumu "Camila", zyskała ogromny sukces komercyjny. Album promował singiel "Havana" z gościnnym udziałem Younga Thuga, który stał się światowym hitem, docierając na szczyt list przebojów, takich jak np. UK Singles Chart, Irish Singles Chart, Scottish Singles Chart, OLiS, ARIA Charts czy Hot 100. Jest laureatką najważniejszych statuetek muzycznych, w tym Billboard Music Awards, American Music Awards, MTV Video Music Awards, MTV Europe Music Awards czy Teen Choice Awards.

Obok Cabello na scenie zobaczymy również jedną z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych postaci światowego hip-hopu. Tyler, The Creator zagra 5 czerwca. Kolejnym koncertem, który tego dnia rozgrzeje warszawską scenę będzie występ australijskiej formacji 5 Seconds of Summer.

6 czerwca na Orange Warsaw Festival wystąpią Brockhampton. Amerykański zespół wykonujący muzykę hip-hopową, założony w 2015 roku w San Marcos. Formacja, powstała z inicjatywy Kevina Abstracta, powstała na forum dyskusyjnym KanyeToThe, przez co nazywają siebie „pierwszym internetowym boysbandem. (PAP Life)

mdn/ gra

TEMATY: