Madonna na 40-lecie kariery szykuje niespodziankę dla fanów

2021-08-19 09:00 aktualizacja: 2021-08-19, 14:05
Artystka ogłosiła, że zawarła nowy kontrakt muzyczny z Warner Music Group. Nowa umowa zakłada nie tylko przeniesienie całego dotychczasowego katalogu muzycznego artystki do wytwórni Warner, w której zaczynała swoją karierę, ale również wydanie luksusowych wersji wielu „przełomowych” albumów Madonny.

Już wiadomo, że w ramach nowego partnerstwa, które rozpoczyna się w 2022 roku opublikowana zostanie “obszerna seria wydań katalogowych”, w których znajdą się wyselekcjonowane przez piosenkarkę wersje deluxe niektórych z jej najsłynniejszych albumów. W ten sposób Madonna chce ukoronować 40-lecie swojej scenicznej kariery.

Co do nowych projektów muzycznych i kolejnych albumów ani artystka, ani jej nowa wytwórnia nie zdradzają żadnych najbliższych planów. Na razie Madonna koncentruje się na muzycznej celebracji swojego jubileuszu, który, jak zapowiedział jej wieloletni menedżer Guy Oseary, “zaowocuje tym, na co jej wierni fani tak cierpliwie czekali”. Cały zespół, z Madonną na czele, pracuje nad tym, aby tchnąć nowe życie w jej kultowe dzieła. Pierwsze owoce tej pracy mają zostać ogłoszone już niedługo.

“Od samego początku Warner Music Group z najwyższą starannością i rozwagą pomogła przekazać moją muzykę i wizję wszystkim moim fanom na całym świecie. Byli niesamowitymi partnerami i cieszę się, że rozpoczynam z nimi kolejny rozdział, aby uczcić mój katalog muzyczny z ostatnich 40. lat” - powiedziała w oświadczeniu cytowanym przez “Variety” Madonna. (PAP)

Autorka: Monika Dzwonnik