PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Ukraina oficjalnie obchodziła Święto Chrztu Pańskiego po raz pierwszy 6 stycznia, zgodnie z kalendarzem nowojuliańskim. Wtedy też zgodnie z tradycją prawosławni wierni zanurzają się w lodowatej wodzie Dniepru. Zanim tam jednak wejdą metropolita Epifanius poświęcił wodę w rzece.
08.01.2024 09:04
aktualizacja: 08.01.2024 11:41
Metropolita kijowski Epifaniusz błogosławi wodę w Dnieprze z okazji Święta Chrztu Pańskiego w Kijowie. Fot. PAP/Vladyslav Musiienko
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Jarosław Hrycak. Fot. PAP/Radek Pietruszka
Historyk Jarosław Hrycak w Sestry.eu: pojednanie polsko-ukraińskie jest porównywalne z francusko-niemieckim
Wołodymyr Zełenski Fot. PAP/EPA/REMKO DE WAAL
Zełenski chce szerszych konsultacji z europejskimi sojusznikami po rozmowach z USA
Władimir Putin Fot. PAP/EPA/ALEXANDER KAZAKOV/SPUTNIK/KREMLIN / POOL
Doradca Putina: propozycje Europy i Ukrainy nie zwiększają szans na pokój
Wołodymyr Zełenski Fot. PAP/Leszek Szymański
Specjalnie dla PAP
Zełenski: gdybyśmy byli nieostrożni, moglibyśmy doprowadzić do zrujnowania sojuszu z Polską