O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Świętokrzyskie. Policjanci postrzelili atakującego ich mężczyznę

Policjanci z powiatu jędrzejowskiego interweniowali wobec agresywnego 36-latka z metalową pałką i postrzelili go. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjantom nic się nie stało – poinformowała w piątek świętokrzyska policja na platformie X.

Policjanci z powiatu jędrzejowskiego postrzelili atakującego ich mężczyznę. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Policjanci z powiatu jędrzejowskiego postrzelili atakującego ich mężczyznę. Fot. PAP/Darek Delmanowicz

Do zdarzenia doszło w piątek około godz. 15.30.

Więcej

Policyjny radiowóz. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Policyjny radiowóz. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz

Mężczyzna ruszył na policjantów z maczetą. Wtedy padły strzały. Są dwa śledztwa prokuratury

„Po strzale ostrzegawczym w celu odparcia ataku oddano strzał w jego kierunku” – przekazała policja.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia – zaznaczyła świętokrzyska policja we wpisie na platformie X. (PAP)

ago/ joz/gn/

Zobacz także

  • Rezerwat przyrody. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/Tytus Żmijewski
    Rezerwat przyrody. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/Tytus Żmijewski

    Dwa nowe rezerwaty przyrody powstały na terenie województwa świętokrzyskiego

  • W miejscowości Zawada doszło do zderzeniu dwóch samochodów. Jedna osoba nie żyje. Fot. PAP/	PAP/Darek Delmanowicz (zdjęcie ilustracyjne)
    W miejscowości Zawada doszło do zderzeniu dwóch samochodów. Jedna osoba nie żyje. Fot. PAP/ PAP/Darek Delmanowicz (zdjęcie ilustracyjne)

    Tragiczny wypadek w Świętokrzyskiem. Zginął jeden z kierowców

  • Policjant. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz
    Policjant. Zdj. ilustracyjne. Fot. PAP/Darek Delmanowicz

    Zarzuty dla 36-letniego mężczyzny, który w piątek zaatakował policjantów w miejscowości Węgleszyn

  • Wilki o nietypowym umaszczeniu zarejestrowali przyrodnicy z fundacji Save Wildlife. Fot. Facebook / SAVE Wildlife Conservation Fund
    Wilki o nietypowym umaszczeniu zarejestrowali przyrodnicy z fundacji Save Wildlife. Fot. Facebook / SAVE Wildlife Conservation Fund

    Czarne wilki w świętokrzyskich lasach. W Europie to przyrodniczy unikat

Serwisy ogólnodostępne PAP