Ankieta PAP: „Wiem jak w banku” - pytamy o ocenę projektu

2020-05-28, 11:49 aktualizacja : 2020-05-28, 11:50
„Wiem jak w banku” - logo
„Wiem jak w banku” - logo
Czy konkurs był atrakcyjny? Czy pozwolił na zwiększenie wiedzy o NBP? Zapraszamy do krótkiej ankiety podsumowującej projekt „Wiem jak w banku”.

108 prac konkursowych prezentujących rolę i zadania Narodowego Banku Polskiego, 13 laureatów i ponad 10 tysięcy złotych podzielonych między zwycięzców - tak można w liczbach podsumować konkurs „Wiem jak w banku”, który był główną osią projektu edukacyjnego realizowanego przez Polską Agencję Prasową.

Uzupełnieniem konkursu są artykuły edukacyjne publikowane na stronie internetowej: https://samorzad.pap.pl/kategoria/wiem-jak-w-banku. Można się z nich dowiedzieć m.in. jakie działania podejmował polski bank centralny, by łagodzić skutki gospodarcze epidemii koronawirusa oraz skąd biorą się pieniądze na wsparcie dla firm w kryzysie spowodowanym COVID-19.

Na zakończenie zapraszamy Państwa do krótkiej ankiety, która pomoże nam podsumować projekt. Pytamy m.in. skąd dowiedzieli się Państwo o konkursie, czy pozwolił on na zwiększenie wiedzy na temat NBP, czy artykuły edukacyjne zwiększyły świadomość na temat roli NBP. Ankieta zawiera w sumie 10 pytań o projekt.

Żeby wypełnić ankietę, kliknij TUTAJ.

Ankieta dostępna będzie do końca maja.

„Wiem jak w banku. Rola i zadania Narodowego Banku Polskiego” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

Źródło informacji: samorzad.pap.pl