Konferencja wirtualna Aero-Engines Europe, 16–17 września, zastąpi wydarzenie na żywo

2020-06-29, 09:14 aktualizacja : 2020-06-29, 09:15

NOWY JORK, June 28, 2020 (GLOBE NEWSWIRE) -- Firma Aviation Week Network zorganizuje w dniach 16–17 września wirtualną konferencję Aero-Engines Europe, wydarzenie cyfrowe z ulepszonymi możliwościami kojarzenia partnerów handlowych i wysokiej klasy treściami edukacyjnymi. Decyzja przekształcenia tej dorocznej imprezy w wydarzenie wirtualne została podjęta po zapoznaniu się z ograniczeniami rządowymi i firmowymi dotyczącymi podróży, a także w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczestników. Kolejna konferencja Aero-Engines Europe odbędzie się na żywo w Stavanger w Norwegii w dniach 15–16 września 2021 r.

Konferencja Aero-Engines Europe to wydarzenie dużego formatu poświęcone wyłącznie tendencjom i problemom związanym z europejską społecznością podmiotów zajmujących się konserwacją, naprawą i remontem (MRO) silników, gromadzące interesariuszy z całego łańcucha wartości, w tym oryginalnych producentów sprzętu (OEM), firmy z branży MRO, linie lotnicze, leasingodawców i dostawców. Wirtualne wydarzenie dostarczy treści cyfrowych i możliwości kojarzenia firm, a także zapewni forum, na którym społeczności leasingodawców silników, producentów OEM i dostawców usług MRO będą mogły nawiązać rozmowy z nowymi i dotychczasowymi partnerami handlowymi, a także podzielić się wiedzą i najlepszymi praktykami.

„Rozumiemy, jakie znaczenie dla branży ma wydarzenie Aero-Engines Europe i cała seria wydarzeń Aero-Engines oraz jak wiele wysiłku wymaga przygotowanie się do niego - mówi Lydia Janow, Managing Director of Events w firmie Aviation Week Network. - Zastąpienie wydarzenia na żywo konferencją wirtualną nie było decyzją łatwą, dlatego - w tym trudnym czasie - chcemy podziękować naszej społeczności za okazane zrozumienie i wsparcie. Z radością będziemy kontynuować nasze działania mające na celu promowanie rozwoju branży, stwarzanie możliwości nawiązania kontaktów i wspieranie firm”.

Jesteśmy w tym razem. Zespół organizacyjny w firmie Aviation Week dopracowuje szczegóły wyjątkowej formuły wydarzenia i w najbliższych tygodniach będzie przekazywał aktualne informacje poprzez stronę internetową i media społecznościowe.

Informa, spółka nadrzędna wobec Aviation Week Network, opracowała standard AllSecure - zestaw udoskonalonych norm i wytycznych, które pozwolą zapewnić najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa podczas wszystkich organizowanych przez spółkę wydarzeń. Wszystkie nadchodzące imprezy Aero-Engines i MRO zostaną zorganizowane zgodnie ze wspomnianym standardem AllSecure, dającym gościom pewność przebywania w bezpiecznym i kontrolowanym otoczeniu.

O firmie Aviation Week Network

Aviation Week Network to największy dostawca informacji multimedialnych i usług dla sektorów lotniczego, kosmonautycznego i zbrojeniowego. Firma obsługuje 1,7 miliona profesjonalistów na całym świecie. Specjaliści z branży polegają na firmie Aviation Week Network, która pomaga im zrozumieć rynek, podejmować decyzje, przewidywać trendy oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów z ludźmi i zdobywanie potencjalnych klientów. Jej klientami są wiodący na świecie producenci i dostawcy związani z sektorem lotniczym i kosmicznym, linie lotnicze, lotniska, podmioty zajmujące się komercyjnymi usługami lotniczymi, armie, rządy i inne organizacje działające na tym światowym rynku. Portfolio firmy Aviation Week Network to wielokrotnie nagradzane dziennikarstwo, dane, zasoby informacyjne i analityczne, światowej klasy targi i konferencje, a także ukierunkowane na wyniki usługi marketingowe i reklamowe pomagające klientom osiągnąć sukces.

Firma Aviation Week Network należy do Informa Markets, dywizji spółki Informa PLC.

O firmie Informa Markets

Informa Markets tworzy platformy handlu, innowacji i rozwoju dla rynków przemysłowych i specjalistycznych. Nasze portfolio obejmuje ponad 550 międzynarodowych wydarzeń B2B i marek, między innymi w sektorze opieki zdrowotnej i farmacji, infrastruktury, budownictwa i nieruchomości, mody i przemysłu odzieżowego, w branży hotelarsko-gastronomicznej, żywności i napojów oraz zdrowia i żywienia. Poprzez organizowanie targów branżowych oraz zapewnianie specjalistycznych treści cyfrowych i wartościowych rozwiązań do przetwarzania danych, dajemy klientom i partnerom na całym świecie możliwości pozyskania klientów, zdobycia doświadczenia i nawiązywania kontaktów handlowych. Jako wiodący na świecie organizator targów, ożywiamy różnorodne rynki, umożliwiając zdobywanie klientów i rozwój przez 365 dni w roku. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej www.informamarkets.com.

KONTAKT: 

Elizabeth Kelley Grace

e-mail: Elizabeth@thebuzzagency.net

tel. +1.561.702.7471

Źródło informacji: GlobeNewswire