Huion prezentuje swoje najnowsze tablety graficzne Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus dla artystów na całym świecie

2020-07-10, 09:07 aktualizacja : 2020-07-10, 09:09
PR Newswire/Shenzhen Huion Animation Technology
PR Newswire/Shenzhen Huion Animation Technology

SHENZHEN, Chiny, 10 lipca 2020 r. /PRNewswire/ -- Huion, jeden z czołowych producentów urządzeń graficznych, wprowadził dziś na rynek dwa tablety piórkowe o przekątnej 21,5 cala - Kamvas 22 oraz bogatszą wersję Kamvas 22 Plus. Te dwa tablety piórkowe stanowią kolejne potwierdzenie różnorodności oferty produktowej marki Huion, która pozwala użytkownikom na dobór najbardziej odpowiedniego urządzenia w zależności od potrzeb i budżetu, którym dysponują.

Szczególnie godnym uwagi elementem obu produktów jest zastosowany w nich ekran. Model Kamvas 22 Plus, który wyposażony jest w ekran QD LCD nie tylko blokuje niebieskie światło, ale także zapewnia zakres barw 140$ sRGB i współczynnik kontrastu 1200:1. Do tego dzięki w pełni laminowanemu wyświetlaczowi ze szkła trawionego z powłoką antyodblaskową tablet stanowi znakomite urządzenie dla zawodowych twórców, którzy mają wysokie wymagania co do wyświetlacza. Model Kamvas 22 wyposażony w matową folię antyodblaskową również skutecznie redukuje odbicia i pozwala użytkownikowi poczuć się tak, jakby rysował na papierze.

Zewnętrzny design Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus cechuje prostota i elegancja. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, nowe urządzenia nie posiadają żadnych programowalnych fizycznych przycisków i pasków dotykowych. Zamiast tego dostępny jest schowany port USB-A, który umożliwia użytkownikom połączenie z dowolnymi peryferiami, w tym takimi znanymi gadżetami jak klawiatura dla projektantów. Dodatkowo Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus obsługują połączenia z komputerami, tabletami i telefonami, co jeszcze zwiększa ich wszechstronność.

Oba produkty są wyposażone w najnowsze piórko cyfrowe PW517, które opracowano w oparciu o technologię Huion PenTech 3.0, i zapewniają użytkownikom rysowanie bardziej zbliżone do rzeczywistego i precyzyjne. Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus są również wrażliwe na 8192 poziomów nacisku, co pozwala na precyzyjną regulację grubości i nasycenia linii przy zmianie nacisku. Obsługując nachylenie piórka do ±60°, Kamvas 22 i Kamvas 22 Plus pozwalają użytkownikom na bardziej energiczne cieniowanie i zastosowanie technik rysowania nieustępujących metodom tradycyjnym.

Jako międzynarodowy dostawca urządzeń graficznych, Huion wciąż tworzy innowacyjne i przyjazne dla użytkownika produkty, które pozwalają artystom na całym świecie realizować swoje marzenia.

Więcej informacji na temat produktów marki Huion na stronie www.huion.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1192229/1.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1192230/2.jpg

Źródło: Shenzhen Huion Animation Technology

KONTAKT:

Sophia Duan

tel. +86-755-32998540-8018

Źródło informacji: PR Newswire