Sims Lifecycle Services oferuje komputery poleasingowe dla polskich placówek oświatowych

2020-10-15, 13:38 aktualizacja : 2020-10-15, 13:42
Device, marka należąca do spółki Sims Lifecycle Services, jest zaufanym dostawcą używanego sprzętu informatycznego w Polsce.

BYDGOSZCZ, Polska, 15 października 2020 r. /PRNewswire/ - Sims Lifecycle Services (SLS), światowy lider w dziedzinie dysponowania aktywami IT (ITAD), obsługi informatycznej centrów danych i odzysku urządzeń elektronicznych, z przyjemnością ogłasza, że Device, marka należąca do SLS w Polsce, nawiązuje współpracę z lokalnymi szkołami i placówkami edukacyjnymi, w ramach której zaoferuje im używany sprzęt komputerowy. W tych trudnych czasach wiele szkół przeszło na różne formy nauczania na odległość. W związku z tym każdy uczeń musi umieć korzystać z komputera lub laptopa, co prowadzi do problemów z dostępnością urządzeń. Program marki Device pozwala je rozwiązać zapewniając alternatywne źródło sprzętu komputerowego dla uczniów.

Jako autoryzowany partner Microsoft w programie Microsoft Authorized Refurbisher (MAR) od roku 2012, SLS podnosi wartość swoich używanych laptopów i komputerów stacjonarnych oferując licencjonowane wersje systemu Windows. Dzięki statusowi Złotego Partnera MAR, SLS może instalować system Windows na sprzedawanych komputerach stacjonarnych i laptopach, co znacząco podnosi ich ogólną wartość i możliwości odsprzedaży. Placówki oświatowe mogą mieć pewność, że komputery zakupione od firmy Device spełnią ich potrzeby.

„Spółka Sims Lifecycle Services jest zaangażowana w przedłużanie czasu użytkowania urządzeń elektronicznych i zapewnianie przystępnej cenowo technologii – powiedział Jelle Slenters, dyrektor ds. rozwoju działalności SLS w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Cieszę się, że możemy zaoferować wsparcie szkołom świadcząc im swoje usługi, ponieważ w ten sposób nie tylko wspomagamy gospodarkę zamkniętego obiegu sprzętu IT, ale również oferujemy korzyści w postaci poprawy dostępu uczniów do komputerów, którego potrzebują, aby kontynuować kształcenie".

Więcej informacji na temat tego, w jaki sposób SLS może wspierać szkoły w zakresie sprzętu komputerowego można uzyskać wypełniając formularz na stronie internetowej SLS.

Sims Lifecycle Services

Sims Lifecycle Services (SLS), wcześniej Sims Recycling Solutions, zapewnia rozwiązania przedłużające okres użytkowania komputerów i dostrzega wartość aktywów, komponentów i materiałów elektronicznych, które dotarły do końca swojego cyklu życia. SLS wspiera firmy z listy Fortune 500 w radzeniu sobie z ciągłymi zmianami technologicznymi, poprzez bezpieczne i odpowiedzialne dysponowanie sprzętem komputerowym i recykling produktów elektronicznych. SLS współpracuje z przedsiębiorcami i dużymi dostawcami usług w chmurze w zakresie wycofywania z użytku korporacyjnych zasobów IT i wyposażenia centrów danych.

Usługi dysponowania aktywami IT (ITAD) i recyklingu urządzeń elektronicznych oferowane przez SLS wspierają ewolucję branży elektronicznej w kierunku wprowadzenia zamkniętego obiegu sprzętu. Klienci SLS czerpią korzyści z bezpieczeństwa danych, maksymalnego odzysku wartości sprzętu, zgodności z globalnymi przepisami i zrównoważonego użytkowania urządzeń IT. Jako firma odpowiedzialna społecznie, działająca zgodnie z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, SLS wciąż poszukuje nowych sposobów wspierania gospodarki obiegu zamkniętego. Więcej informacji na stronie www.simslifecycle.com.

Źródło: Sims Lifecycle Services

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire