Maruta.edu. Startuje wyjątkowe wydarzenie edukacyjne dla studentów i prawników

2022-05-23, 10:45 aktualizacja : 2022-05-23, 11:53
Kancelaria Maruta Wachta i Instytut Lema
Kancelaria Maruta Wachta i Instytut Lema
26 maja startuje Law Session w ramach maruta.edu. To jedyne takie wydarzenie edukacyjne w Polsce kierowane do studentów i ambitnych prawników. To miejsce spotkań i platforma wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń w zakresie nowych technologii. To wyjątkowi goście i inspirujące wystąpienia. To wydarzenie, którego poprzednia edycja, zgromadziła tysiące uczestników. Wreszcie - to szansa na rozwój kariery dla studentów prawa poszukujących przyszłej drogi zawodowej.

Cyberbezpieczeństwo

Motywem przewodnim całego wydarzenia będzie tak ważne w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo cyfrowe. Wśród speakerów znajdą się eksperci w temacie cyberbezpieczeństwa, tacy jak Marcin Maruta, założyciel Kancelarii Maruta Wachta czy Katarzyna Prusak-Górniak Cyber attaché przy stałym przedstawicielstwie Polski przy Komisji Europejskiej. Gościem specjalnym będzie Piotr Konieczny, założyciel portalu niebezpiecznik.pl.

Program wydarzenia

18:00 | Marcin Maruta: „Trzy perspektywy bezpieczeństwa cyfrowego”

18:30 | Katarzyna Prusak-Górniak: „Aktywności Unii Europejskiej w obszarze cyberbezpieczeństwa”

19:00 | Tomasz Sawiak: „Kulisy transformacji cyberbezpieczeństwa”

19:30 | Małgorzata Kurowska: „Security by design - projektowanie cyberbezpieczeństwa na poziomie prawnym”

20:00 | Piotr Konieczny: „ABC cyberbezpieczeństwa”

Stacjonarnie i online o cyberbezpieczeństwie

Wydarzenie odbędzie się 26 maja 2022 r. i ma charakter hybrydowy. Stacjonarnie w Ufficio Primo w Warszawie oraz online. Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny. Organizatorami są Kancelaria Maruta, Wachta oraz Instytut Lema. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest PwC.

Rejestracja dostępna jest tutaj: https://maruta.pl/maruta-education-law-session/

Źródło informacji: Kancelaria Maruta Wachta i Instytut Lema

 

Źródło informacji: Kancelaria Maruta Wachta i Instytut Lema

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.