Andersen Global nawiązuje umowę współpracy z kancelarią prawną w Belgii

2022-05-24, 16:38 aktualizacja : 2022-05-24, 16:39

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global ogłosił nawiązanie współpracy z Seeds of Law, mieszczącą się w Belgii kancelarią świadczącą pełną obsługę prawną. Dzięki temu platforma Andersen w Belgii wzbogaci się o ofertę usług prawnych.

Założoną w 2009 kancelarię Seeds of Law prowadzą wspólnicy i współzałożyciele Leo Peetersa i Koen De Puydt. Firma specjalizuje się w prawie spółek i handlowym, nieruchomościach, fuzjach i przejęciach, bankowości i finansach, prawie publicznym, upadłości i procesach cywilnych. W kancelarii działa 10 wspólników oraz przeszło 20 specjalistów, którzy obsługują klientów w biurach mieszczących się w Brukseli, Gandawie i Antwerpii.

„U podstaw wartości naszej kancelarii leży dostarczanie klientom nowatorskich, strategicznych rozwiązań, dzięki którym mogą oni realizować swoje cele – powiedział Leo. - Współpraca z Andersen Global dodatkowo wzmocni nasze starania w kierunku zachowania konkurencyjności w regionie i świadczenia najwyższej klasy usług. Cieszymy się, że będziemy mogli współpracować z obecnymi członkami Andersen oraz kancelariami współpracującymi w regionie i na świecie”.

„Seeds of Law cieszy się dużym uznaniem dzięki doświadczeniu, znajomości rynku oraz możliwościom świadczenia na rzecz klientów niezależnych i synergistycznych usług – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Belgia to kluczowy rynek dla naszej platformy w Europie, a Leo i Koen wraz z zespołem doskonale uzupełnią ofertę naszej platformy w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 10 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 343 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20220524005087/en

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.