Spółka Dreame Technology osiągnęła znakomite wskaźniki wzrostu na rynkach zagranicznych

2023-05-26, 16:34 aktualizacja : 2023-05-26, 16:35

SAN FRANCISCO, May 26, 2023 /PRNewswire/ -- Dreame Technology (znana również pod nazwą „Dreametech”), dynamicznie rozwijający się producent inteligentnych urządzeń do sprzątania w domu, ogłosiła swoje osiągnięcia na rynkach zagranicznych za rok 2022. Ogólne przychody ze sprzedaży internetowej wzrosły o ponad 200%.

W 2022 r. Dreame Technology odnotowało dynamiczny wzrost w Europie, Rosji i południowo-wschodniej Azji, osiągając satysfakcjonującą stopę wzrostu. Spośród wyżej wspomnianych obszarów, w regionie krajów nordyckich wzrost przekroczył 700% w porównaniu do 2021 r., a w Europie Zachodniej 150%. Dzięki przełomowym postępom poczynionym przez Dreame Technology na europejskim rynku, flagowy robot odkurzający marki, DreameBot L10s Ultra, który w tamtym czasie był szczytowym osiągnięciem technologicznym Dreame Technology, znalazł się na 1. miejscu w kategorii robotów odkurzających portalu Amazon i sklepów Mediamarkt w Niemczech, na 2. miejscu w kategorii odkurzaczy i na 4. miejscu w ogólnej kategorii sprzętu do sprzątania domu w trakcie Czarnego Piątku 2022.

Jako firma technologiczna skupiająca się na inteligentnych urządzeniach gospodarstwa domowego dysponująca technologią silnika NR 1 na świecie oferującą najwyższą liczbę obrotów na minutę, Dreame Technology opracowała cyfrową technologię silnikową wysokiej prędkości osiągającą 160 tys. obrotów na minutę i 180 tys. obrotów na minutę, z rezerwami do podniesienia tych osiągów w przyszłości do 200 tys. obrotów na minutę. Firma Dreame Technology wprowadziła też na rynek cztery kategorie bezprzewodowych odkurzaczy pionowych, roboty odkurzające i mopy, odkurzacze do pracy na mokro i na sucho i szybkie suszarki do włosów, tworząc w ten sposób kompleksową ofertę dla gospodarstw domowych.

W 2022 r. firma Dreame Technology odnotowała szybki wzrost w wielu zagranicznych regionach. Wzrost przychodów zagranicznych spółki przekroczył 60%, z czego w regionie Rosji wyniósł ponad 350%, w południowo-wschodniej Azji ponad 450%, w Europie Północnej ponad 700%, a w Europie Zachodniej ponad 150%.

  • Sukcesy sprzedażowe w Niemczech: w trakcie Czarnego Piątku 2022, Dreame L10s Ultra zajął 1. miejsce w kategorii robotów odkurzających portalu Amazon i sklepów Mediamarkt w Niemczech, 2. miejsce w kategorii odkurzaczy i 4. miejsce w ogólnej kategorii urządzeń do sprzątania.
  • Sukcesy sprzedażowe we Francji, Włoszech i Hiszpani: W 2022.r bezprzewodowy odkurzacz Dreame T30 był najchętniej kupowanym odkurzaczem w kategorii cenowej 400 euro portalu Amazon przez dwa miesiące z rzędu; odkurzacz Dreame D9 został najlepiej sprzedającym się odkurzaczem w kategorii 200-300 euro we Francji, Włoszech i Hiszpanii.
  • Sukcesy sprzedażowe w Rosji: całkowita sprzedaż na rosyjskim rynku za pośrednictwem platformy AliExpress wzrosła o 400% względem poprzedniego roku.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2017 roku, to innowacyjna marka produktów konsumpcyjnych, która skupia się na inteligentnych urządzeniach do sprzątania domu. Wizją firmy jest poprawa jakości życia dzięki technologii. Obserwuj firmę na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.dreametech.com/.

Źródło: Dreame Technology

KONTAKT:
Aonan Li
e-mail: aonanli@dreame.tech 

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.