Pepsi® przedstawia nowy świat FIZZ

2021-02-23, 08:45 aktualizacja : 2021-02-23, 08:46
PR Newswire/PepsiCo
PR Newswire/PepsiCo
- Pepsi startuje z nową globalną kampanią celebrującą trzask i syk, czyli uwielbiane dźwięki towarzyszące otwieraniu puszki coli, z udziałem największych gwiazd piłki nożnej i muzyki, w tym Leo Messiego, Paula Pogby, Shanice van de Sanden i Jadona Sancha;

– Nowa globalna kampania kreatywna z udziałem piłkarzy do utworu „rotate” becky g i burna boya.

NOWY JORK, 23 lutego 2021 r. /PRNewswire/ -- #FORTHELOVEOFIT – W czasach, gdy światu przyda się nieco więcej bąbelków, Pepsi® ogłasza premierę nowej entuzjastycznej kampanii, która poruszy wszystkie kultury dzięki buzującej i nieskrępowanej radości napojów oferowanych przez markę. Od przyciągających uwagę postów w mediach społecznościowych po najnowszą kampanię piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA, projekt FIZZ łączy w sobie doskonały smak Pepsi i pasję tych, którzy go uwielbiają.

Dynamiczny klip „PopFizzAhh” bawi się zmysłami i przełamuje oczekiwania co do tego, jak wygląda, smakuje, a nawet brzmi cola. Pepsi zaangażowało wszechstronnego brytyjskiego artystę i komika Michaela Dapaah, aby ożywił dźwięki Pepsi, tworząc nowoczesny krajobraz dźwiękowy marki, w śmiały sposób celebrując rytuał picia coli wyrażony odgłosami trzasku, brzęku, syku i przyjemnego westchnienia, które towarzyszy pierwszemu łykowi.

Tegoroczna globalna kampania futbolowa w ramach partnerstwa z męską i kobiecą Ligą Mistrzów UEFA aż buzuje od przyjemnych bąbelków, gwarantując energetyczną rozrywkę kibicom na całym świecie. To już kolejny raz, kiedy Pepsi zgromadziło imponujący zespół najlepszych piłkarzy świata, rozszerzając swój skład, którego liderami są zawodnik wszech czasów Leo Messi i mistrz świata Paul Pogba, o dwa nowe nabytki. Są to sensacja Borussii Dortmund Jadon Sancho i zwyciężczyni Ligii Mistrzów UEFA Kobiet Shanice van de Sanden.

Część futbolowa kampanii opiera się na energetycznym klipie „Fizz to Life”, który prezentuje niesamowite umiejętności piłkarskie do utworu „Rotate” specjalnie napisanego na potrzeby kampanii przez światową supergwiazdę Becky G i dwukrotnie nominowanego do nagrody Grammy muzyka Afro-fusion Burna Boya. Piosenka buzuje kreatywnością od pierwszej do ostatniej sekundy, pokazując, jak dzięki Pepsi bąbelki futbolowej radości mogą nam towarzyszyć nie tylko podczas meczów. W pierwszym ujęciu klipu widzimy studentkę z laptopem. Nagle zaczyna rozbrzmiewać wpadająca w ucho melodia, a trzask otwieranej puszki zimnego napoju Pepsi sprawia, że na ścianach ożywają wizerunki Messiego, Pogby, Sancho i van de Sanden. Tak rozpoczyna się pościg za sykiem świeżo otwartej puszki Pepsi, podczas którego wyskakujący z plakatów i magazynów piłkarze błyszczą talentem i charyzmą, prezentując dynamiczne triki, doskonałą kontrolę nad piłką i drybling.

Klip reklamowy wyreżyserowała Raine Allen-Miller, wschodząca gwiazda świata filmu. W projekcie dla Pepsi wykorzystuje swój dynamiczny styl opowiadania historii pokazując, jak wiele są zdolni zrobić zawodnicy, aby zdobyć kipiącą pysznymi bąbelkami puszkę Pepsi. Jak opisuje Allen-Miller: „Praca z jednymi z najlepszych piłkarzy świata była dla mnie zaszczytem, podobnie jak możliwość zaprezentowania ich wyjątkowych osobowości i pasji w formie klipu. Doskonale bawiłam się podczas współpracy z Pepsi przy tworzeniu angażującego wizualnie świata i opowiadaniu tej dynamicznej i atrakcyjnej historii. Jestem pewna, że spodoba się fanom piłki i muzyki”.

Poza podkładem muzycznym do klipu gwiazd utwór „Rotate” będzie towarzyszył także różnorodnym treściom cyfrowym na wielu platformach społecznościowych, w ramach których fani będą mogli wchodzić w niemożliwe dotąd interakcje ze swoimi ulubionymi graczami. Jednym z elementów kampanii będzie pierwsze na świecie wyzwanie futbolowe z TikTok Duet. Dodatkowo limitowane opakowania napojów, które łączą śmiały design zakorzeniony w kulturze muzycznej z udziałem czterech gwiazd piłki, pozwolą fanom skorzystać z dobrodziejstw rozszerzonej rzeczywistości po odczytaniu kodu QR. Po zeskanowaniu kodu konsumenci będą mogli przystąpić do interaktywnej rozgrywki ze swoimi ulubionymi graczami i podzielić się wynikami za pośrednictwem Instagram Stories.

Leo Messi: „Cieszę się, że znów mogłem dołączyć do składu piłkarskiego Pepsi. Kręcenie tegorocznego klipu było świetną zabawą; to jasne, że fani oszaleją na jego punkcie”.

Paul Pogba: „Wspaniale jest być z Pepsi kolejny rok. Tym razem jest jeszcze bardziej spektakularnie, dzięki niesamowitym sztuczkom i kapitalnemu kawałkowi. Nie mogę się doczekać, aż to zobaczycie”.

Shanice van de Sanden: „Jestem zachwycona powołaniem do piłkarskiego składu Pepsi na rok 2021. Energia wprost wylewa się z ekranu, który pęka od zachwycającego połączenia szalonych umiejętności piłkarskich i dynamicznej muzyki”.

Jadon Sancho: „Kręcenie tegorocznego klipu z drużyną Pepsi było absolutnie fantastyczne! Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie, co się stanie, kiedy połączymy pokaz umiejętności piłkarskich z nową, wpadającą w ucho nutą. Na pewno nie będziecie rozczarowani”.

Kampania FIZZ będzie kontynuowana w kolejnych miesiącach aż do końca roku i obejmie różnorodne działania, w których pojawią się nowe popularne utwory muzyczne i szereg smakowitych wydarzeń. W nadchodzących miesiącach pojawią się treści z udziałem Michaela Dapaah i niespodziewanych nowych twarzy w składzie legendarnych sportowców i artystów Pepsi oraz nowy ekspresyjny styl czcionki.

„W roku 2021 świętujemy naszą wewnętrzną siłę, której nie da się zatrzymać. Nie w kontrze do obecnych niełatwych czasów, tylko dlatego, że to jest ten czas, by przeć do przodu z uśmiechem, nie zważając na trudności – powiedziała Natalia Filippociants, wiceprezes ds. marketingu działu Global Beverages firmy PepsiCo. - Od muzyki po piłkę nożną, nowa kampania kreatywna zachęca świat, by uwolnił się z konwenansów i oczekiwań i opuścił błędne koło zawężonego spojrzenia, w którym często się zamykamy”.

Przyłącz się do rozmowy online z hasztagiem #FORTHELOVEOFIT.

Kod QR to zastrzeżony znak towarowy Denso Wave Incorporated.

PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży uzupełniającej się oferty produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker, Tropicana i SodaStream, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2020 roku ponad 70 mld dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 23 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich.

W swoich działaniach PepsiCo kieruje się wizją „Winning with Purpose”, która wskazuje drogę do uzyskania statusu światowego lidera w obszarze wygodnych, gotowych do spożycia produktów żywnościowych i napojów. „Winning with Purpose” stanowi odzwierciedlenie aspiracji firmy, polegających na zrównoważonym podejściu do realizacji zamierzeń rynkowych i uwzględnianiu świadomie realizowanych celów we wszystkich aspektach naszej działalności. Więcej informacji na stronie internetowej www.pepsico.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1441192/PepsiCo_FORTHELOVEOFIT.jpg

 Źródło: PepsiCo

KONTAKT:

Beth Porter: Beth.Porter@pepsico.com

Źródło informacji: PR Newswire

UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne