TransPerfect przejmuje Skilltelligence i zwiększa możliwości DataForce w zakresie rozwiązań i danych SI

2021-05-18, 16:28 aktualizacja : 2021-05-18, 16:29
TransPerfect - logo
TransPerfect - logo

NOWY JORK i WARSZAWA, Polska, 18 maja 2021 r. /PRNewswire/ -- DataForce, oddział firmy TransPerfect zajmujący się rozwiązaniami z zakresu danych i SI, ogłosił dziś przejęcie Skilltelligence, dostawcy precyzyjnych danych rynkowych, pozyskiwanych w czasie rzeczywistym. Nie ujawniono warunków finansowych umowy.

Skilltelligence korzysta z godnej zaufania, rzetelnej społeczności osób przekazujących dane oraz ekspertów dostarczających klientom informacje za pośrednictwem własnej platformy do gromadzenia danych. W przeszłości firma dostarczała wskaźniki branżowe ułatwiające organizacjom ocenę swojej obecności na rynku sprzedaży detalicznej. Ostatnio firma Skilltelligence rozpoczęła dostarczanie informacji niehandlowych, takich jak nagrania wideo, obrazy, kwestionariusze i dane o stylu życia. Niektóre z tych informacji były gromadzone we współpracy z DataForce.

DataForce zarządza społecznością ponad miliona osób na całym świecie, która gromadzi, komentuje i poprawia jakość danych w celu maksymalnego zwiększenia możliwości i wydajności SI. Wśród klientów DataForce znajdują się przedsiębiorstwa Big Tech, z branży motoryzacyjnej i opieki zdrowotnej, a także startupy, małe i średnie firmy, które wykorzystują SI w swojej działalności lub produktach. Przejęcie Skilltelligence pozwoli wzbogacić ofertę DataForce o dodatkowe doświadczenie w zakresie zarządzania społecznościowego i najnowocześniejsze technologie gromadzenia danych.

Radosław Jeż i Łukasz Głowacz, współzałożyciele Skilltelligence, dołączą do kadry kierowniczej DataForce.

Radosław Jeż, CEO i współzałożyciel Skilltelligence, powiedział: „Dołączenie do globalnej organizacji, jaką jest TransPerfect, stanowi ogromną szansę dla naszego zespołu na rozwinięcie działalności na arenie międzynarodowej i przyczyni się do ekscytujących zmian w crowdsourcingu SI. Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy wykorzystać naszą wiedzę i technologię na większą skalę, a także zaoferować naszym obecnym klientom dostęp do społeczności TransPerfect DataForce”.

Prezes i CEO TransPerfect, Phil Shawe, dodał: „Zapotrzebowanie na rozwiązania w zakresie danych SI szybko rośnie wraz ze wzrostem wartości danych. Dzięki włączeniu zespołu firmy Skilltelligence oraz jej technologii do rodziny TransPerfect możemy zaoferować dodatkowe możliwości naszym klientom”.

Informacje o Skilltelligence

Firma Skilltelligence została założona w 2015 roku w Warszawie. Jej założyciele, którzy posiadają rozległe doświadczenie w firmach z branży produktów szybkozbywalnych oraz consultingu, dostrzegli atrakcyjną okazję wykorzystania crowdsourcingu do gromadzenia istotnych informacji biznesowych dla handlowców i kierowników sprzedaży, którzy działają w tradycyjnym środowisku produkcji. Firma Skilltelligence stała się wiodącym dostawcą tego rodzaju informacji w Polsce i obecnie może pochwalić się obszernym portfolio klientów, dla których zrealizowała niemal 400 projektów badawczych z wykorzystaniem swojej społeczności badaczy liczącej sześć tysięcy członków na terenie całej Polski.

O TransPerfect

TransPerfect to największy na świecie dostawca tłumaczeń, danych i rozwiązań technologicznych dla firm działających na skalę globalną. TransPerfect posiada biura w ponad 100 miastach na sześciu kontynentach i oferuje pełny zakres usług tłumaczeniowych w ponad 250 językach klientom na całym świecie. Ponad 5000 globalnych organizacji korzysta z technologii GlobalLink® firmy TransPerfect w celu uproszczenia zarządzania wielojęzycznymi treściami oraz danymi SI. Firma TransPerfect, którą wyróżnia niezrównane zaangażowanie na rzecz świadczenia najwyższej jakości usług i obsługi klienta, posiada certyfikację ISO 9001 oraz ISO 17100. TransPerfect ma globalną siedzibę w Nowym Jorku oraz regionalne siedziby w Londynie i Hongkongu. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej: www.transperfect.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/321003/transperfect_logo.jpg   

Źródło: TransPerfect

Źródło informacji: PR Newswire

 

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne