Прем’єр Великої Британії заявив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив у понеділок на Даунінг-стріт про намір піти у відставку. Він зазначив, що залишатиметься лідером Лейбористської партії та главою уряду до обрання свого наступника.
"Моя партія (Лейбористська партія — PAP) зараз ставить питання, чи є я найкращою людиною, щоб привести нас до наступних виборів. Я почув відповідь своєї партії і приймаю її з гідністю", – сказав Стармер.
Він запевнив, що всі його рішення були продиктовані насамперед інтересами країни. "Саме тому я відмовлюся від посади лідера Лейбористської партії. Сьогодні вранці я розмовляв з Його Королівською Величністю (Чарльзом III), щоб повідомити його про це рішення", – додав Стармер.
Політик повідомив, що залишатиметься на посадах голови уряду та лідера партії до моменту, поки партія не обере його наступника. За його словами, це має статися не пізніше вересня, після літньої парламентської перерви.
Стармер наголосив, що тепер має намір присвятити час родині. (PAP)
Опр. Roman Havryshchak
hav/