Śmierć młodego mężczyzny w Świętokrzyskiem. Ciało z ranami głowy odnaleziono na drodze

2022-12-26 17:02 aktualizacja: 2022-12-27, 10:20
Policja ustala przyczynę śmierci młodego mężczyzny Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Policja ustala przyczynę śmierci młodego mężczyzny Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Opatowscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 30-letniego mieszkańca gminy Tarłów (Świętokrzyskie). Ciało mężczyzny znaleziono na drodze z raną głowy. Prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań prosektoryjnych, które dadzą odpowiedź na pytanie, jaka była faktyczna przyczyna zgonu.

O leżącym na drodze w miejscowości Brzozowa w gminie Tarłów (powiat opatowski) mężczyźnie poinformowali policję w poniedziałek rano kierowcy.

„Mężczyzna nie dawał odznak życia. Przybyli na miejsce policjanci podjęli próbę reanimacji, ale okazała się ona nieskuteczna. Zmarły mężczyzna to 30-letni mieszkaniec gminy Tarłów, znaleziono go z raną głowy” – powiedziała PAP mł.asp. Katarzyna Czesna-Wójcik z Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań prosektoryjnych, które dadzą odpowiedź na pytanie, jaka była faktyczna przyczyna zgonu 30-latka.

"Czynności procesowe pod nadzorem prokuratora zostały wykonane w kierunku wypadku drogowego, ale na razie nie wykluczamy żadnej innej hipotezy" – podkreśliła policjantka.  (PAP)

Autor: Janusz Majewski

mar/