O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Tragedia w Lubelskiem. Nie żyje młoda kobieta

20-latka zginęła w wypadku, do którego doszło w nocy na drodze powiatowej w miejscowości Kalinowice (Lubelskie). Dwoje pozostałych uczestników zdarzenia trafiło do szpitala. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia szczegóły zdarzenia.

Karetka pogotowia Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Karetka pogotowia Fot. PAP/Darek Delmanowicz

Informację o śmiertelnym wypadku przekazała asp. szt. Dorota Krukowska-Bubiło z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Podała, że w środę ok. godz. 22.15 na prostym odcinku w miejscowości Kalinowice zderzyły się dwa samochody.

Więcej

Radiowóz Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Radiowóz Fot. PAP/Darek Delmanowicz

Przyszedł na policję złożyć donos na członka rodziny. Nieoczekiwany finał sprawy

"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fiatem 52-latka po wyjechaniu z zakrętu zobaczyła na swoim pasie drogi pojazd marki Renault, w wyniku czego doszło do zderzenia. Na miejscu zginęła 20-letnia pasażerka renault z gminy Komarów-Osada" – podała policjantka.

Do szpitala trafił nieprzytomny 24-latek i kierująca fiatem z urazem ręki.

Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia szczegóły wypadku.(PAP)

autorka: Gabriela Bogaczyk

mar/
 

Zobacz także

  • Wojskowy samolot transportowy Hercules C-130, zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON
    Wojskowy samolot transportowy Hercules C-130, zdjęcie ilustracyjne. Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON

    Katastrofa samolotu wojskowego w Kolumbii. Na pokładzie znajdowało się 110 osób

  • Największa demonstracja odbyła się w centrum Lizbony, stolicy kraju, z udziałem m.in. działaczy organizacji pro-life, stowarzyszeń katolickich, a także polityków ugrupowań prawicowych. Fot. PAP/EPA/	JOSE JACOME (zdjęcie ilustracyjne)
    Największa demonstracja odbyła się w centrum Lizbony, stolicy kraju, z udziałem m.in. działaczy organizacji pro-life, stowarzyszeń katolickich, a także polityków ugrupowań prawicowych. Fot. PAP/EPA/ JOSE JACOME (zdjęcie ilustracyjne)

    Ponad 30 tys. osób protestowało w Portugalii przeciwko eutanazji i aborcji

  • Ali Laridżani. Fot. PAP/EPA/WAEL HAMZEH
    Ali Laridżani. Fot. PAP/EPA/WAEL HAMZEH

    Zagraniczne media o śmierci Laridżaniego: możliwa radykalizacja irańskiego reżimu

  • Prezydent Francji Emmanuel Macron. Fot. PAP/EPA/AURELIEN MORISSARD / POOL
    Prezydent Francji Emmanuel Macron. Fot. PAP/EPA/AURELIEN MORISSARD / POOL

    Atak dronów w Iraku. Macron: nie żyje francuski żołnierz

Serwisy ogólnodostępne PAP