O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Reprezentacja Ukrainy zagra w Warszawie. Jest decyzja UEFA ws. stadionu

Zaplanowany na 16 listopada mecz eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Ukraina - Islandia odbędzie się w Warszawie na stadionie Legii - potwierdziła UEFA.

Mecz Ukraina-Belgia w Lidze Narodów, fot. PAP/EPA/FREDERIC SIERAKOWSKI
Mecz Ukraina-Belgia w Lidze Narodów, fot. PAP/EPA/FREDERIC SIERAKOWSKI

Sportowcy z Ukrainy z powodu wojny nie mogą występować w roli gospodarzy w swoim kraju. Piłkarska reprezentacja już wiele razy grała w Polsce, głównie we Wrocławiu.

Tym razem skorzysta z innego obiektu. Listopadowe spotkanie grupy D z Islandią w eliminacjach mundialu 2026 odbędzie się - jak poinformowała na swojej stronie UEFA w wykazie meczów kwalifikacyjnych - na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Początek o godz. 18.00. (PAP)

bia/ krys/ sma/

Zobacz także

  • Szymon Marciniak. Fot. PAP/EPA/AMY KONTRAS
    Szymon Marciniak. Fot. PAP/EPA/AMY KONTRAS

    Pojedynek Egiptu z Iranem z polskim akcentem. Jest decyzja ws. Marciniaka

  • Erling Haaland Fot. PAP/OLGA FEDOROVA
    Erling Haaland Fot. PAP/OLGA FEDOROVA

    Haaland z innego świata. Norweskie media: największy sukces stulecia

  • Prezydent USA Donald Trump i szef FIFA Giovanni Infantino. Fot. PAP/EPA/WILL OLIVER
    Prezydent USA Donald Trump i szef FIFA Giovanni Infantino. Fot. PAP/EPA/WILL OLIVER

    Trump bez zainteresowania mundialem? Media mówią o dziwnej nieobecności

  • Piłkarze Iranu. Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHER TORRES
    Piłkarze Iranu. Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHER TORRES

    Mundial 2026. Pilkarze Iranu mówią Meksykanom „muchas gracias”

Serwisy ogólnodostępne PAP