O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Mistrzostwa Europy Strażaków 2024 w formule FireFit Championships [NASZE WIDEO]

W Toruniu odbyły się Mistrzostwa Europy Strażaków 2024 w formule FireFit Championships. Celem mistrzostw było m.in. podniesienie sprawności strażaków. Wykonywali oni zadania związane z miejscowymi zagrożeniami, pożarami jak również brali udział w zajęciach doskonalenia zawodowego.

Mistrzostwa Polski strażaków w formule FireFit. fot. PAP/Mikołaj Kuras
Mistrzostwa Polski strażaków w formule FireFit. fot. PAP/Mikołaj Kuras

kh/

Zobacz także

  • Wóz strażacki Fot. PAP/Michał Meissner
    Wóz strażacki Fot. PAP/Michał Meissner

    Pożar hali w Gliwicach. Ponad 80 strażaków walczy z ogniem

  • Na odcinku Ożarów - Błonie, Koleje Mazowieckie wprowadziły zastępczą komunikację autobusową. Fot. FB/OSP Błonie
    Na odcinku Ożarów - Błonie, Koleje Mazowieckie wprowadziły zastępczą komunikację autobusową. Fot. FB/OSP Błonie

    Zderzenie na torach pod Warszawą. Pociągi uderzyły w auto [NOWE INFORMACJE]

  •  Straż pożarna prosi mieszkańców o zamknięcie okien na czas trwania akcji gaśniczej. Fot. PAP/	Art Service (zdjęcie ilustracyjne)
    Straż pożarna prosi mieszkańców o zamknięcie okien na czas trwania akcji gaśniczej. Fot. PAP/ Art Service (zdjęcie ilustracyjne)

    Pożar hali magazynowej w Trzebini. Pilny apel służb

  • Straż pożarna - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Michał Meissner
    Straż pożarna - zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Michał Meissner

    Pożar hali magazynowej w Świętokrzyskiem. Strażacy w akcji z tarczami balistycznymi

Serwisy ogólnodostępne PAP