Aktorka Rebel Wilson ujawniła, że jest biseksualna

2022-06-10 07:33 aktualizacja: 2022-06-13, 11:39
Rebel WIlson. Fot. PAP/ EPA/NINA PROMMER
Rebel WIlson. Fot. PAP/ EPA/NINA PROMMER
Aktorka zdradziła, że od pewnego czasu spotyka się z projektantką mody Ramoną Agrumą. W lutym zeszłego roku Wilson rozstała się z ówczesnym partnerem, milionerem Jacobem Buschem. Można zatem domniemywać, iż jest osobą biseksualną.

O Rebel Wilson ostatnimi czasy głośno jest przede wszystkim ze względu na jej imponującą wizualną metamorfozę. Jedna z najpopularniejszych współczesnych aktorek komediowych pod koniec 2020 roku wprawiła fanów w osłupienie, prezentując efekty stosowania niskokalorycznej diety i morderczych treningów. Od tamtej pory kolorowe magazyny rozpisują się o odmienionej sylwetce gwiazdy, której udało się jak dotąd schudnąć aż 35 kilogramów.

Wilson wzrost zainteresowania mediów jej osobą najwyraźniej odpowiada – aktorka coraz chętniej dzieli się z prasą szczegółami ze swojego prywatnego życia. Niedawno wyjawiła, że po zakończeniu związku z Jacobem Buschem, milionerem z branży browarniczej, „rzuciła się w wir randek”. Nieco później zdradziła, że nie jest już singielką, a pewną „wyjątkową osobę” poznała dzięki ich wspólnemu przyjacielowi. „W przeszłości zdarzało mi się tolerować rzeczy, których tolerować nie powinnam. To cudowna odmiana być w zdrowym związku” – mówiła w wywiadach.

Fani aktorki wreszcie poznali tożsamość osoby, której oddała swoje serce. Gwiazda „Kotów” i „Pitch Perfect” ogłosiła właśnie, że od pewnego czasu spotyka się z kobietą. Wybranką Wilson jest projektantka i założycielka marki modowej Lemon Ve Limon, Ramona Agruma. Komiczka zamieściła na Instagramie ich wspólną fotografię, którą opatrzyła wymownym podpisem. „Myślałam, że szukam księcia z bajki… Ale może przez cały ten czas potrzebowałam księżniczki” – wyznała. (PAP Life)

kgr/