Pierwszy mecz rozpoczyna się dziś wieczorem; autobusy Higer zostały podstawione

2022-11-25, 09:02 aktualizacja : 2022-11-25, 09:05

SUZHOU, Chiny, 20 listopada 2022 r. /PRNewswire/ -- Dzisiejszego wieczoru Katar znajdzie się w centrum uwagi milionów kibiców z całego świata, ponieważ to właśnie tutaj rozpocznie się pierwszy mecz. Na zewnątrz stadionu znajdują się już autobusy do obsługi mistrzostw firmy Higer.

Dyrektor zespołu serwisowego Higer Bus poinformował: „Zorganizowaliśmy autobusy Higer na stadionach Lusail Iconic Stadium, Ahmad bin Ali Stadium, Khalifa International Stadium, Al Thumama Stadium i Al Janoub Stadium, co gwarantuje, że podczas igrzysk transport będzie zapewniony”.

W Katarze migoczące neony i powiewające flagi zapewniają niecodzienną atmosferę, zaś gigantyczne plakaty gwiazd piłki nożnej znajdują się na wszystkich budynkach. Na każdym kroku widać grupy kibiców ubranych w stroje swoich ulubionych drużyn i flagi narodowe.

Tłumy, choć gwarne i ruchliwe, utrzymują właściwy porządek. Od momentu wyjścia z lotniska fani mogli zauważyć linię autobusów wahadłowych czekających i podążających wieloma trasami jednocześnie do różnych hoteli lub atrakcji. Autobusy, kursujące bezpośrednio z hoteli i stacji metra na stadion, jeżdżą całą dobę i są bezpłatne dla kibiców posiadających karty Hayya. Są to autobusy Higer Bus z Chin, wygodne, ciche i szybkie. Cieszące się ogromną popularnością wśród kibiców.

Jeden z kibiców z Brazylii stwierdził: „Po raz pierwszy oglądam mecz na Bliskim Wschodzie i impreza jest doskonale zorganizowana. Szczególnie te autobusy są niezwykle efektywne. Dzięki nim mogę obejrzeć nawet dwa-trzy mecze dziennie. I naprawdę wygodnie się nimi podróżuje, zdarza się, że jest dużo ludzi, ale klimatyzacja pracuje cały czas, bez zbędnego hałasu”.

Kierowca autobusu z katarskiej firmy Mowasalat chwalił Higer Bus: „Pracuję dla Mowasalat od wielu lat, a autobusami Higer Bus jeżdżę od czasów Igrzysk Azjatyckich w Dosze w 2006 roku. Są one nie tylko niezawodne, ale również przyjazne dla użytkownika, ponieważ wrażenia z jazdy są coraz przyjemniejsze. Pracownicy działu gwarancji posprzedażowych pozostają zawsze do dyspozycji i potrafią szybko rozwiązywać problemy”.

Ye Changyou, wieloletni fan piłki nożnej, inżynier serwisowy w firmie Higer Bus, mówi: „Wychowałem się w miłości do piłki nożnej i chętnie oglądałem relacje telewizyjne na żywo, dlatego z dumą służymy kibicom i wspieramy ten turniej poprzez pracę zespołową”.

Podczas mistrzostw wszyscy pracownicy obsługi terenowej Higer Bus pozostawali w gotowości 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w wyznaczonych miejscach w celu planowania operacji w duchu prężnego i zespołowego uprawiania sportu piłki nożnej, pracując sumiennie i dążąc do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Jest to kolejne dopełnienie wizerunku tego światowego wydarzenia piłkarskiego.

Na stadionie toczą się zacięte boje pomiędzy drużynami, a poza stadionem Higer Bus tworzy scenerię, w której ludzie wyrażają swoją miłość i pasję do piłki nożnej, a także pragnienie zwycięstwa i dążenie do lepszego życia.

Z Higer lepiej, bo razem lepiej! Higer Bus, podążaj tam gdzie świat!

Zdjęcia - https://mma.prnewswire.com/media/1951762/Higer_Infographic.jpg

Źródło: Higer

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.